Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyaraláshoz ez praktikus...

Nyaraláshoz ez praktikus sportkocsi?

Figyelt kérdés

[link]

Arra az esetre kellene, ha közben elfárad a kisfiam, és próbálni elaltatni, amikor nem vagyunk ágy/autó közbelben. 2 éves 3 hónapos a fiam. Dönthető kicsi kocsit keresek.


2011. júl. 14. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne babakocsiban altasd,de amugy nem látom tul strapabírónak,akkor inkább a giordani,nekünk az sokat birt.
2011. júl. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Te hol altatod? Én eddig mindig megoldottam, hogy ágyban aludjon, de fél 8-kor ő már alszik normál esetben, amit egy nyaralásnál nem tudok megoldani. Bármilyen ötletet szivesen veszek.
2011. júl. 14. 07:22
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!

megértelek én is viszek a fiamnak babakocsit a nyaralásra (akkora mint a tiéd)

de ez elég rossznak tűnik amit linkeltél lábtartója nincs is az enyémet nagyon zavarná ha pihenés közben nem tudná feltenni a lábacskáját, szerintem inkább nézz egy jobb minőségű használtat ami kényelmesebb neki:)

2011. júl. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem lenne valami kényelmes neki, mert nagyon szűknek és rövidnek néz ki.Inkább vegyél használtan egy jobb kocsit.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, én is nyaraláshoz vettem. A támlája egy fokozatban dönthető (de inkább még így is ülő, mint fekvő), de nálunk soha nem alszik benne.

[link]

2011. júl. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év 4 hónapos lányom, nincs nbabkocsink, nem is veszek nyaraláshoz sem. Van hátihordónk.
2011. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok:én max egy órával kitolnám az altatást,akkor már én se mászkálnék,max a teraszra ki tudunk ülni...
2011. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!