Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves gyerekkel 3,5 órás...

1 éves gyerekkel 3,5 órás buszos utazás milyen lenne?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem kellemetlen, de ez függ attól is, hogy mennyire nyugis a baba, és hogy mennyi időre foglalja le egy játék. de szerintem ez hosszú út, egy ekkora babának.
2011. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémmel biztos iszonyatos.
2011. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 janiskaa2 ***** válasza:
33%
Az biztos, nem tartana 3,5 óránál tovább..
2011. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ebben a hőségben?


Légkondis a busz és ha igen akkor mennyire fagyasztják be az embereket (nem egyszer láttam, hogy 16-18 fokra és mikor leszállt majd hőgutát kapott)

Ha csak simán huzatot csinálnak hogyan oldod meg, hogy ne kapjon huzatot és ne fájduljon meg a füle?


Megáll-e a busz pihenőzni? Mert vannak olyan járatok is, hogy megáll 10-15 percre és meg tudjátok mozgatni a tagjaitokat.


Öledben lenne, vagy külön ülne? Megül egyhelyben ennyi időt?


Mennyire lenne tele (várhatóan) a busz. Ha tömeg akkor kapnál egykét keresetlen szót a külön ülő gyerek miatt. Ráadásul olyankor a testszagok sem épp a legkellemesebbek.


Utazott-e már a gyerkőc 1 órát egyhelyben ülve vagy nem?


Én az enyémmel nem indulnék el semmiképpen. De a te babád lehet másmilyen, hiszen nem vagyunk egyformák. Mi inkább vonattal megyünk félútig mert ott szabadabban mozoghat(1 óra) és onnan busszal (fél óra) azt is nagy nehezen tűri. Ilyen melegben meg csak reggel és este közlekedünk, ha megyünk is mamáékhoz "nyaralni".

2011. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi a nagylányom 6 hetes kora óta utazunk. Eleinte kocsival jártunk, az 4 óra volt, de hamar áttértem néha a buszra. Még terhesen - a másodikkal- is buszoztunk és most, hogy a ngy 3 éves, a kicsi 16 hós is busszal szeltem át velük az országot, hogy anyuméknál lehessünk kicsit.

A buszt jobban szeretem mint a kocsit annyiban, hogy jobban tudnak mocorogni. FEláll, incselkedik előre -hátra, az ülés elé áll, játszik. A kocsiban meg be van kötve, és nem tud mozogni.

A busz 5,5 óra, de kibírjuk. Az utolsó 1 óra szokott nyűgösebb lenni, de akkor sincs gond, csak már fáradtak és türelmetlenek. De most pl semmi gond nem volt, nagyon ügyesek voltak. PEdig 4.15-kor keltünk reggel, a busz 5.35-kor indult.

Ezt havonta megjátszuk 1 alkalommalo, oda és vissza. Az kétszer 5 óra buszozás.

Szerintem hozzáállás kérdése. Sokan szörnyülködnek, de ha a gyerek ezt szokja meg, semmi gond nincs.

Én már mentem velük bébihordóban, kézben, terhesen, kicsivel, egy ölben, egy bébihordóban, sosem volt gond.

2011. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én(14) nem régen utaztam ennyit, voltak a buszon gyerekek. Lefoglalták őket és nem volt probléma, vittek nekik mesekönyvet, rajztáblát, meg ilyen cd-lejátszónk Bogyó és Babócát.
2011. júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az enyémmel max 1-2 óra lenne elviselhető, ha van nálunk játék és könyv, utána rémálom. nem bír többet ülni a sejhaján.
2011. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudnál vonattal menni?

Ott jobban le lehet kötni a gyereket, fel is állhatsz vele.

Az enyém imádta, hogy kukucskálhat a másik üléshez.

2011. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!