Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora méretűek a szobáitok?

Mekkora méretűek a szobáitok?

Figyelt kérdés
Két gyermekünk van,és a lakást szeretnénk átalakítani.Egyenlőre két szobánk van,de hármat szeretnénk kialakítani.De egyenlőre nem tudjuk eldönteni,hogy mekkorák legyenek?Nektek mekkora méretűek a szobák?(gyerekszoba,hálószoba,stb.)
2011. júl. 20. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25 nm-esek.
2011. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2 db 25nm,1 db 30 nm
2011. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Télen amikor leköltözünk, akkor mi a 38 nm-es nappaliban alszunk a gyerekek meg a 8 nm kisszobába. Nyáron fent még egy szobába tesszük őket az 15 nm-es. de nekünk az alvószoba, az alvásra való, a nappaliban szoktak játszani. Én szeretem ha itt vannak előttem és nem vonulnak el. Azért persze szoktak ugrálni az ágyaikon is és ki-be hurcibálni a játékokat, de a fő élettér a nappaliban alakult ki.
2011. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A gyerekszoba 10 nm, a miénk 20 nm.

A nappali 20 nm lesz, de az egyenlőre még konyha/étkező/előszoba, úgyhogy ott most kis átalakítás van, tehát nem sokat vagyunk ott.

A gyerekszoba elég zsúfolt, de napközben többnyire nálunk van a pici, így ott csak alszik.

6,5 hós kislány, még nem garázdálkodik :)

2011. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nappalink 35 nm-es (konyhával egyben van), ez a fő életterünk, itt van játszósarok is kialakítva a gyereknek - illetve az egészben a játékai vannak szerteszét, de mindegy). :)))

Hálószoba 10 nm (oda csak aludni járunk), gyerekszoba 9nm (szintén csak aludni jár be), és dolgozó-vendégszoba 8,46 nm-es (ebből lesz majd a későbbiekben a másik gyerekszoba, ha vállalunk még egy gyereket). Akkor a dolgozó-vendégszoba felköltözik az emeletre, ott tudunk egy 30 nm-es helyiséget kialakítani (most csak padlásként funkcionál).

2011. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi is úgy tervezzük,hogy lenne egy 7 egy 10 nm-es gyerkeszoba,és egy 15 nm-es felnőtt háló szoba..és az étkező+nappali egy légtérben lenne majd a konyhával,amit majd egy pult választana el.Csak a 7 nm-es szobát kicsinek gondoljuk,de látom,hogy másnál is van kisebb hálószoba.
2011. júl. 20. 13:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyszoba: 3,6 m*11 m itt van játszósarok egy kanapé és a szoba belső részében a franciaágyunk vele szembeni falon szekrénysor rajta tv. Mellette számítógép.

Kisszoba: 3,6*3,6

Gyerekheverő, babaágy+pelenkázó, komód, könyvesszekrény

2011. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nappali-étkező- konyha 40nm, gyerekszoba 10nm, háló 14nm. A nappaliból kilehet alakítani még egy kisszobát, ha jön a tesó, majd később.
2011. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ágy kell bele, akkor simán menni fog. Nekünk a 8 nm-be van egy 140x200-as ágy a végében keresztbe. Ebbe alszik a kislányom. Előtte hosszába a kiságy a kisfiamnak. És van két komód a gyerekruháknak. HA megszületik a kicsi, akkor a kisfiam is a franciaágyban fog aludni és a kicsi megy a kiságyba. Aztán majd emeleteságyra váltunk. Szerintem minden megoldható.
2011. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elírtam nem 11 m hosszú hanem 7,4 ,mert a két szoba összesen 11m.
2011. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!