Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mennyire hatásos...

Szerintetek mennyire hatásos az ultrahangos szúnyogriasztó?

Figyelt kérdés

Guard N Care márkájú.

Tapasztalatok? Vélemények?


2011. júl. 22. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
nekünk bevállt. a gyerekszobában volt bedugva,de az egész alkásba nem jött be szúnyog
2011. júl. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szerintem én is veszek:)
2011. júl. 23. 12:32
 3/7 anonim válasza:
az ég világon semmit sem ér. eddig azért válhatott be az előző kommentelőnek, mert alig volt szúnyog, de most a nagy esőzések miatt ismét rengeteg lesz. felesleges pénzkidobás, jobban jársz, ha raiddel füstölsz, picksannal meg befújod magad.
2011. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
füstölni baba mellett?? isten ments! amúgy meg 4 éve használunk ultrahangos riasztót,sose volt gondunk,1 db bogár sincs a lakásban
2011. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Pontosan melyik típus vált be?
2013. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Engem is érdekelne, kérlek, megírnád a típust ?
2015. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 karacsonyi krampusz válasza:

Elektromos szúnyogriasztó?

Ugye nem gondoltátok komolyan?

...az a helyzet hogy amit a kereskedelemben itt nálunk meglehet venni az sajnos egyik sem nyert!

Ezt technikailag nem ilyen 1XŰ megoldani,ehhez komolyabb eszközök kellenek,és sok pénz!...én már ezen túl vagyok...Jó kísérletezgetést!

Szép napot Mindenkinek!

2018. máj. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!