Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves lányodnak mi a kedvenc...

3 éves lányodnak mi a kedvenc játéka? Mi volt a legnagyobb sikerű szülinapi ajándéka?

Figyelt kérdés

Nem akarunk 5. barbie-t meg hasonló haszontalaságokat venni, és rengeteg kreatív cucca is van már.

Kertük nincs.

Pár ezer ft-ot tudunk rászánni, de szeretnénk valami olyannal meglepni, aminek tényleg örülne...

Elég nehéz körülmények között élnek, de a gyereknek okosan és odafigyelve mindent megadnak amit csak lehet. Megkérdezni nem szeretnénk őket, mert meglepi lesz, hogy mi is megyünk, nem számítanak ajándékra.


Esetleg szerintetek jó ötlet lenne néhány figurás ruhadarab? Tudom, hogy ilyet nem engedhetnek meg maguknak. Gondolom pl a disney hercegnők vagy valami pónis, v agy valami nagyoncsajos cucc biztos tetszene neki.

Mit gondoltok? Úgy szeretnénk igazi örömet okozni neki!


2011. júl. 23. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A kislány sztem bmilyen ajándéknak örülne,amin a kedvenc figurája van,azt kellene vhogy megtudnod h mi a kedvenc.Ilyen pólónak tuti tetszene a kislánynak,és hasznos ajándék is:)
2011. júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 alaszka ***** válasza:
Az ekkora csajsziknak pl. Hello Kitty-s, hercegnős cuccok a kedvencei. Az én lányom 3,5 éves, imádja a csillogós csatokat, gumikat, hajpántot. Imád színezni, annyi jó csillogós filcet lehet kapni, meg kifestőket, matricákat. Szereti még a 3 évestől való,lépegetős társasjátékokat. Az enyém a babáknak annyira nem örül, legfeljebb 1 napig érdekli.
2011. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 3 éves múlt, de egyáltalán nem érdeklik a csillogós, hercegnős holmik (hálistennek), úgyhogy inkább kérdezd meg a szülőket, szereti-e az ilyesmit.

Viszont társasjátékozni nagyon szeret.

Amit pont a 3. szülinapjára kapott és imádja, az a Kisvakond kertje társasjáték.

[link]

2011. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!