Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 4 éves. Februárban át...

Kisfiam 4 éves. Februárban át esett a bárányhimlőn és azóta egyfolytában köhög. Színte nem is jár oviba mert állandóan orvoshoz járunk! Kiír neki gyógyszert és kész. Lehetséges, hogy a bárányhimlőtől van ez neki?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A bárányhimlőnek nincsenek hasonló lefolyású betegségei tudtomal. Valószínüleg csak gyenge a kisfiad immunrendszere. Mikor kezdett óvodába járni? mert tapasztalatból az a kisgyermek, aki óvodát kezd, pár hónap óvodába járást követően lebetegszik. (én legalább is ezt tapasztalom az oviban)

Más lehetőség. Voltatok esetleg allergia vizsgálaton? Mert már ilyen korban is gyakori az allergia. Érdemes elvinni, legalább megbizonyosodtok róla, ogy az e, vagy nem.

2009. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Remélem, még olvasod!Hátha tudok segíteni...Lányom szintén 4 éves, fél évig, vagy egy évig folyamatosan köhögött.Mindenféle köptetőt kipróbáltam, semmi nem használt, 2-3 hetes köhögés után mindig mentem vele az orvoshoz.Antibiotikumot írt fel neki, ettől elmúlt a köhögése, de csak pár napra.Visszakerült az oviba, kezdődött előről: köptető,orvos, antibiotikum.Fél éven belül 3 orvos is látta,egyik se küldött el minket semmilyen kivizsgálásra, csak írogatták a z antibiotikumokat. Aztán fogtam, elvittem fül-orr-gégészhez, csinált allergia vizsgálatot,negatív lett, elküldött röntgenre,kiderült,arcüreggyulladása van mindkét oldalon.Kikezelte, azóta semmi probléma vele, ha köhög is, elmúlik neki rendesen, ahogy kell.

A tiétek se biztos, hogy a bárányhimlővel függ össze, szerintem vidd el egy jó fül-orr-gégészhez,hátha ő tud segíteni.Szia!

2009. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a válaszod!Most voltunk túl egy tüdőgyulladáson .Megint mehet végre oviba a kisfiam.De ha pár nap mulva ismét köhögni fog én is elviszem kivizsgáltatni.
2009. ápr. 13. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!