Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem szól ha pisilnie kell?

Miért nem szól ha pisilnie kell?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja szobatiszta 35 hónapos fiam. A kakival nincs gond, mindíg szól ha kell neki, de a pisi mindíg a gatyóba megy. Csak akkor szól már ha elcseppent.

Miért van ez?

Ha kérdezem, hogy kell-e neki pisilni mindíg nemleges a válasz, rá két percre bepisil... Nem értem.


2011. júl. 27. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van, én úgy irigylem az olyan gyerekeket, akikről azt mondják egy hét alatt lett szobatiszta. Májusban levettem nappalra a pelenkát róla és odáig jutottunk el mostanra, hogy nagyon halkan szól, de akkor már a bugyiba ment az eleje. Utána visszatartja míg a biliig érünk és oda megy a többi. Mielőtt elindulunk valahova és ráültetem a bilire általában belepisil. Biztos fogják írni, hogy még nem érett rá, de az én lánykám is már két és fél éves és ha kell vissza tudja tartani a pisit. Jó lenne, ha előtte szólna mielőtt megindul, de erre még nem tudtam én se rávezetni!
2011. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!