Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cebion multi vagy Béres csepp...

Cebion multi vagy Béres csepp lenne jobb 3 év körüli gyereknek?

Figyelt kérdés

Ha van más javaslatod immunerősítésre az ovikezdésre, írd meg, légy szives.

Köszönöm!


2011. aug. 1. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, a kettő együtt mehet. Én tavaly télen mindkettőt adtam a gyerkőcnek, plusz még c vitamint. Doki is tudta, azt mondta, nyugodtan adhatom. Mondjuk a kisfiam a béres cseppet az étvágya miatt kapta, de ez lényegtelen igazából.

Amit még adtam neki, homeopátiás golyók immunerősítésre...

2011. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Óvodakezdésre már most augusztusban el kezditek szedni a vitaminokat? Mi is most kezdjük szeptemberben, csak nem tudom, hogy mikor kedjem el adni neki, hogy szeptemberre védett legyen valamennyire.
2011. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én augusztus közepétől gondoltam adni a fiamnak, Cebion C vitaminnal együtt.

Ha jól értelmeztem az első választ, akkor a Béres csepp étvágyat csinál. Mivel a fiam így is nagyon jó evő, akkor marad a Cebion multi.

Köszönöm a válaszokat!

Ha van még javaslat, szivesen fogadom.

2011. aug. 1. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok. Igen, a béres csepp étvágyat csinál. De sztem nem biztos, hogy elég lesz a cebion multi és a sima cebion (bár ne legyen igazam!!!). Immunerősítésre én Echinaceát adtam a kisfiamnak - Echinacin szirup a neve, két éves kor fölött adható, kifejezetten immunerősítő, kúraszerűen kell alkalmazni.

Én a végén nem akartam vacakolni vele, ezért kapott inkább homeós echinaceát (azért volt vacakolós, mert napi 3x kell adni, nem szerette az ízét (narancsos egyébként), így még külön bele kellett kevernem valamibe).

Plusz az echinacea-t váltva vincetoxicummal. Ez is immunerősítő szer, a kettő együtt elvileg nagyon jó.

A hígításról - hogyha szeretnéd adni - itt érdeklődj: [link]

Én

2011. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocs, lemaradt, hogy én hogy adtam, de igazából mindegy, mert a hígítástól függ minden. Meg ha az oldalon olvasgatsz, sokféle szert javasolnak! :)
2011. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Cebiont is adtam, de nekünk a Multikid vassal jött be, 2-3 naponta adom fiamnak, lassan 3 éves lesz. 4x volt beteg ebből az egyik magas láz, a többi 2-3 nap alatt helyrejött. Cebion cseppeket adok sűrűbben 20 csepp naponta, főleg a hűvösebb, és téli időszakban.
2011. aug. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2011. aug. 3. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!