Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kicsit kínos kaki kéedés, de...

Kicsit kínos kaki kéedés, de hátha meg tudtok nyugtatni, normális, hogy a kemény kakiban az "összekötő anyag" ilyen kocsonyás, foszlányos szerű?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi ebben a kínos?
2011. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel, mert napok óta ilyet kakil a gyerekem.

Kis keményebb golyók, közte kocsonyás takonyszerű összekötő anyag.

Remélem nem baj, kb egy hete kakil ilyet, előtte ilyet még sose láttam.

2,5 éves.

2011. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért van ,mert szárazabb a kaki és a test védekezés képen,hogy ne sérüljön a végbél .Ezzel a nyálkás izzével síkosítja.Az én fiamnak is ilyen ha keményet kakil,azon kívül,ha normális állagú akkor nincs ilyen.Persze ez csak az én véleményem,és lehet butaság.
2011. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi a kínos abban, ami alapvető emberi dolog. Ha eszik valaki, akkor kakilnia is kell.
2011. aug. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én meg azt nem értem, hogy ha nem tudsz hasznos, normális választ adni, akkor miért írsz ide?
2011. aug. 5. 10:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Nem tudom, visszanézel-e még.

Most nálunk is hasonló a helyzet. Vitted valahova a gyerkőcöt? Kiderült, hogy mitől volt ilyen a széklete?

2012. febr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem vittem sehova, azóta nem fordult elő
2012. febr. 24. 08:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy írtál.

Google-ban böngésztem most, hogy mi lehet, mitől lehet, de semmi használhatót vagy rémisztőt nem írtak.

Várok... Háha nálunk is elmúlik. Nem redszeresen ilyen a kaki, csak néha fordul elő. Ebben az influenzás-bárányhimlős időszakban nem akarom dokihoz vinni.

2012. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!