Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 Hónapos kislányomnak csak...

22 Hónapos kislányomnak csak 12 foga bújt ki eddig. Közel 4-5 hónapja az utolsó. Ez normális ütem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


kb. 2,5 éves korig kell kijönni az összesnek. Ez lehet picit több idő is, de 3 éves korra már sorakoznia kell a 20 fognak. (Habár ez lehet kevesebb is, pont itt olvastam, hogy anyuka írta hogy neki se jött ki gyerekkorában 1-2 foga, tehát genetikusan ez is megtörténhet)

Nálunk is nagyon lassan indult be, és lassú az üteme is. Azt hiszem, 1 éves volt, amikor kijött az első kettő, azóta jönnek, de úgy hogy 2-3 egyszerre.

Szóval tényleg azt tudom írni, hogy nem minden gyereknél jön be az, amit leírnak.

2011. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!