Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislánynak vennétek...

2 éves kislánynak vennétek barbiet vagy steffit ajándékba?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem két évesen még kicsi hozzá inkább 4-5 évesen.

Addig nagyobb babát vennék neki.

2011. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy két éves unokahugom, vannak barbi babái, de nem igazán játszik velük. Inkább a nagyobb babákkal. Persze minden gyerek más, de szerintem is érdemesebb akkor azt. Remélem segítettem.
2011. aug. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. aug. 5. 09:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vennék. Helyettük inkább Duplo figurákat vennék. Már a másfél éves gyerekem is ezekkel játszik. Biztonságos és nagyon kreatív játék!
2011. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is a duplora szavazok

meg ha babat vennek, waldorf babat vennek

2011. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vettem sok babát anno 2 éves lányaimnak, de ilyenkor még nem Barbie-t és Steffi-t, hanem a hagyományos hajas vagy fürdethető babákat.


[link]



[link]

2011. aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a 2,5 éves lányomnak vettem egy Barbie-t és egy Steffit, mindkettőt szereti, öltözteti, vetkőzteti őket, de nem azok a kedvencei, de többet játszik velük, mint az ő korosztályának való babákkal.

Nálunk igazából a plüssök és a pónik a menők.

2011. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én 2,5 éves lányom megörökölte tőlem a Barbit, most ott tartunk, hogy nincs keze és lába, néha a fejét is keresem! Pedig jó minőségű volt!

Nagyobb, rongy vagy más anyagból való babát javaslok én is!

2011. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!