Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, hogy elkerüljem a...

Mit tegyek, hogy elkerüljem a veszekedést?

Figyelt kérdés

Kis családunk megpróbálja a tőle telhető leghiggadtabb módon venni az élet viharait. Ez nem annyira egyszerű egy hétéves egykével. Van, h én akadok ki, de engem a párom akár egy pillantásával is le tud nyugtatni. Van,h ő. Na, ez a nagyobb gáz. Legalábbis nekem. Ilyenkor azonnal gyomoridegem van, és megpróbálom megvédeni a gyereket. Pedig akit kérdeztem azt mondta, h örüljek neki, h része van egy kis keménységben is, és nem csak a tündibündi anyuka módszereit ismeri. A férjem nyugodt típus, de ha kijön a sodrából, mond mindent, a gyerek meg behúzza fülét-farkát. Sőt olyankor én is, mert ha megszólalok hatalmas veszekedés kerekedik belőle, h miért nem őt értem meg. Szinte mindig igaza van, csak a stílus..... Szerintetek is jobb, ha a fiúnk ezt is megtapasztalja?

Sokszor amikor ketten elmennek vhova már előre gyomoridegem van, h mi lesz a vége....Főleg ha még apósom is velük van...a másik gyerek.....


2009. ápr. 11. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a férjem elég szigorú,de szerintem ez így jó. Nekem is rosszul esik mikor leszídja a fiam,de nem szólók rá,mert akkor a gyerek nem fog senkire se hallgatni. Mikor elmennek együtt valahova,sosincs a fiammal gond,mindig nagyon jól érzi magát apával. Olyankor tud viselkedni! :)
2009. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak,a probléma ott van,hogy te véded amikor az apja neveli.Nálunk is szigorúbb az Apuka,de sosem avatkozom bele amikor neveli.Eszembe sem jutna,hiszen a gyerek szempontjából nem szabad főleg előtte nemet mondani a másik félnek,mert ki fog játszani benneteket egymás ellen!Tudod:oszd meg és uralkodj!Ha nem értesz az Apukával egyet,akkor később kettesben beszéljétek meg,úgy,hogy a gyerek ne hallja.

És miért kell aggódnod azon,hogy a fiad a "fiúkkal" van?

Szerintem túlzottan óvod,és vigyázz mert ezt ki fogja használni!!

2009. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!