Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Linkelnél olyan kismotort,...

Linkelnél olyan kismotort, amivel nem esne lépten-nyomon?

Figyelt kérdés
16 hónapos (80cm) kicsimnek jelenleg nyuszimotorja van.Imádja!Eddig a lakásban közlekedett vele.Lemerészkedtünk a napokban utcára is,kettőből kétszer esett vele,de most a másodiknál elég durván,fejre.Mindkétszer beakadt a nyuszi kereke a járdán lévő repedésbe...Nem akarnám megfosztani a motorozás örömétől,de ez se mehet így...Nem tudom,hogy nagyobb kerekű,vagy nehezebb,vagy ... vagy milyen lenne jó? YBikeban gondolkozok,de azt meg 2 évtől ajánlják.Előre is köszi a segítséget!
2011. aug. 13. 11:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Nm tudom milyen az a nyuszimotor, de az én lányomnak 1 éves kora óta sima törpmotorja van, már 1,5 éve nyúzza.

van futóbibringájae is


[link]


valami ilyesmi

2011. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

amit az első linkelt az nagy rakás szar.

egyrészt HANGOS a műanyag kerekei miatt,ezért nagyon sokan utálva nézik a gyerekeket amikor visítva ilyen szarral gurulnak és gondolkodik el az ember mekkora szarrágó a szülője a gyereknek hogy nem vesz normális motort neki,ami gumikerekes csendes és jobban felfogja a rázkódást.

Öcsémnek 1,5 éves fából készült nagy és vastag gumikerekes motorja van,mostmár 2 kerekes nyártól fogva mert már tud rajta menni,idáig ugyanilyen volt csak 3 kerekű,minnél vastagabbak a kerekek,annál könnyebb egyensúlyban tartania:)

Nekem 1.

2011. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

"amit az első linkelt az nagy rakás szar."

Nem az, sőt, a legjobb egy ilyen kicsinek.


"egyrészt HANGOS a műanyag kerekei miatt,ezért nagyon sokan utálva nézik a gyerekeket amikor visítva ilyen szarral gurulnak "

Soha senki nem nézett ránk utálkozva és egy cseppet sem hangosabb, mint bármi más utcai zaj.



"és gondolkodik el az ember mekkora szarrágó a szülője"

Azért mert nem költ több tízezer forintot egy pár hónapig, max egy évig használatos játékra?


Bunkó, sznob idióta vagy és 14 évesen nem kellene beleszólnod ebbe a témába,

2011. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

kedves második:

lehet neked egy nagy rakás szar, de a lányomnak tökéletes


hülye barom

2011. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Attól még hogy meg tudunk engedni magunknak egy 8 ezres kismotort nem vagyok sznob,csak ennyit megér és sőt mivel állítható a kormány és az ülés magassága nem csak pár hónapig használható.

Hát az ilyen parasztok miatt,hogy "nem hangosabb,mint bármelyik másik utcai zaj" van ennyi felesleges utcai zaj,akkor arról nem is beszélve,hogy parkban is zörögtök,játszón is,csendesebb utcákban is.Nem a körútról van szó. -.-

Attól,hogy nem tudsz venni normálisat,akkor ne vegyél inkább semmit.pláne imádom amikor a körfolyóson végig zörög a szomszéd kis kölyke,mert persze nektek mindegy milyen hangos,csak hadd szórakozzon a gyerek.

Nem tudod hány éves vagyok és oda írok ahova akarok.

2011. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
A válaszod is engem igazolt, sőt, már a 14 évet is túlzásnak tartom, a korod értelmileg max 12 lehet és azzal is jócskán túloztam
2011. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem, hogy 12-14 évesek mi a jó francért ülnek egész nap a gép előtt egész nap, főként mit keresnek a GYIK-on.
2011. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

nekünk is eza müanyag van,strapabíró,semmi gond vele.

kedves sznob társam!likeld már be ezt a csodamotroat!


amugy nem ezektöl mociktol hangos a város,hanem az autóktól!!!

2011. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is tökéletes az első ember által belinkelt motor. Mi nekünk a drágább, modernebbek nem jöttek be mert túl széles a kerekük és nem tudta jól hajtani.Mára már egy mérettel nagyobb van még mindig imádja.
2011. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
22 hónapos elmúlt a kisfiam, és olyat használ, mint amit az első linkelt. A másodikkal meg ne foglalkozzatok, hülye szegénykém.
2011. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!