Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajándékötleteket ajánlanátok...

Ajándékötleteket ajánlanátok 7 és 5 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés
A barátnőmék jönnek hozzánk látogatóba, évente 1-2 alkalommal találkozunk személyesen, de rendszeresen beszélünk év közben is. 2-3ezer forint/gyerekre gondoltam.
2011. aug. 15. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem bármilyen "fiús" figurás dolgot(pókember, Batman, Verdák, Thomas meg amik mennek mostanában ).

Egyik kisfiú mikor korházban voltunk, valami szerelős mesefigurás védősisakot kapott.Elfelejtettem a mesehős nevét...

A mentő,rendőr, tűzoltó autó már nem divat? Vagy markolós autó?

Az én időmben az volt :)

2011. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. aug. 15. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ami most "menő", az a Bakugan. De vehetsz Verdás/Pókemberes/Thomasos/Chuggingtonos cuccokat is, ez a korosztály általában meg van veszve érte. Esetleg társasjáték, amit közösen kapnak - az kijön 6 ezer forintból, és sokáig tudnak vele játszani. Kirakó, kisvonat, kisebb távirányítós autó, focilabda, mesekönyv.
2011. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A társas tényleg tök jó ötlet, köszönöm.


Vicces, hogy nagy társasozók vagyunk a férjemmel és a barátokkal is (már a 21 hónaposunknak is vettünk későbbre:D), és mégsem jutott eszembe a leginkább kézenfekvő megoldás.

2011. aug. 15. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülök, ha segíthettem. Remélem, örülni fognak a srácok. :)
2011. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül állatos kártyajátékot vettem nekik, nagyon örültek neki.
2011. aug. 22. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!