Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kulfoldrol haza koltozunk 7...

Kulfoldrol haza koltozunk 7 eves lanyommal aki az elso osztalyt itt vegezte. Beszel es ert magyarul, de irni olvasni csak angolul tud. Ilyen esetben erdemes evet ismetelni?

Figyelt kérdés

Olyanok valaszat varom akik hasonlo helyzetben voltak.

Szeretnem neki az atallast a leheto legkonnyebbe tenni.Budapestre vagy kornyekere koltoznenk.


2011. aug. 17. 06:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem voltam ugyan hasonló helyzetben, de én biztosan elmennék a választott iskolába, elmondanám a helyzetet és kérném a tanítókat, hogy mérjék fel, a gyereknek évet kell e ismételni, vagy belerázódik menet közben a magyar nyelvbe
2011. aug. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindenféleképpen 1-be íratnám, jobb a gyereknek, ha nem egy összeszokott társaságba csöppen, hanem egy alakulóba. Tanulás szempontjából is jobb, hiszen itt van ékezetes betű, két- háromjegyű betű, szótagolás, stb.
2011. aug. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindenképp kezdetném vele újra az elsőt!

Még csak 7 éves, így nem lesz túlkoros.

Ugye nem tud írni, olvasni magyarul, így a 2. osztály nagyon nehéz lenne számára, sőt szerintem megoldhatatlan is.

Egy tanítónő

2011. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.
2011. aug. 17. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!