Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vihetem még ebben kislányomat?

Vihetem még ebben kislányomat?

Figyelt kérdés

Holnap és holnapután kirándulni megyünk!

Sokat fogunk sétálni,viszont az esernyőre csukható babakocsinknak az egyik kereke nem jó,így azt nem tudjuk vinni,viszont vettünk egy titi triton 3 funkciós babakocsit a születendő öcsinek.


[link]


Ennek a sport részébe tolhatom még a kislányom ha elfárad?

2,5 évesés 16 kb.

Azt írja hogy 4 éves korig használható a sport rész!


2011. aug. 19. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem igen. ezek a babakocsik addig vannak amíg kocsizni kell egy gyereket. csak azért ez macerásabb lesz ki be rakni a kocsiban mint a másikat.
2011. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tudo, de nálunk kirádulás az ált. séta az erdőben,ott soha nem babkocsiztunk a 2,5 éves (lesz) lányom vagy sétál, vagy hátihordozóban ül.

Már babakocsink sincs.

(15,3 kg)

2011. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen kocsink van (csak piros) és nagyon nagyon strapapbíró.

Attól függ,hoyg hová mentek, mert azért mi egyszer voltunk vele ilyen emelkedős sziklás terepen,és ott már nem ment olyan könnyen....

2011. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!