Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire van vagy nincs...

Mennyire van vagy nincs idoerzeke egy 1.5eves babanak? A neten semmit talalok rola.

Figyelt kérdés
most indul a bolcsibe a kislanyom es szeretnem tudni hogy hogyan erzekeli az ido mulasat! tudnatok linkelni valamit nekem errol?
2011. szept. 2. 06:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hol olvastam :) de az a lényeg, hogy ne azt mond neki, hogy este vagy holnap vagy mindjárt... mert ezt még nem igazán értik. Hanem kösd valami rendszeres ismert tevékenységhez, történéshez - pl. fürdés után, játszótér után, amikor Apa hazajön... stb. - a várható eseményt.
2011. szept. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, 1,5 évesen már megért mindent, pontosan ahogy az első írja. Pl. ebéd előtt/után visszaérek, vagy alvás után, stb., de ha megígéred, mindig tartsd is be, mert nagyon fogja várni.
2011. szept. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Igen azt tudom hogy nem erti hogy delutan ,de arrol szeretnek kerdezni hogy pl. a negyedora es a 2 ora hossza kozott hogy erzi a kulombseget.Pl.ha elviszem bolcsibe mennyi ido uta erzi hogy hianyzok neki. Vagy neki teljesen mindegy az 5 perc vagy az 2 ora, mint ido. Errol kerestem a neten valamit de semmit sem talaltam.
2011. szept. 2. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiányzol nagyon neki, mert épp anyás, szerintem 5 perc ugyanolyan soknak tűnik neki. Mondjuk ez nem tudományos, csak az én feltételezésem. :)
2011. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!