Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cirkusz 1,5 éves kisgyerekkel?...

Cirkusz 1,5 éves kisgyerekkel? Ajándékba kaptuk a jegyeket, szerintetek egy ennyi idős már élvezi?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy élvezni fogja. Vagy éppen megijed valamitől. Vagy unatkozni fog. Ki tudja? De hogyha ajándék a jegy, menjetek el, legfeljebb kijöttük, ha nem tetszik neki.
2011. szept. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg fog ijedni, de egy próbát megér! Max tényleg kijöttök
2011. szept. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyerekfüggő...:) Az én 2 évesem (fiú) Végigüvöltötte a tüzijátékot, az évnyitót (hangos volt neki a zene). De a kislányommal, aki már 7 éves ilyen soha nem fordult elő. Akárhova vihettem...
2011. szept. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia! ez tényleg gyerekfüggő. az én fiam kb. másfél évesen volt először cirkuszban, azóta rajongó :) addig azt hittem, van benne hyperaktivitás (a netes tesztek ezt hozták ki), de akkor végigülte tátott szájjal az előadást, úgy, hogy hozzá se lehetett szólni... imádja.

nézzetek meg neten cirkusz jeleneteket, készítsétek fel egy kicsit, hogy ne ijedjen meg! jó szórakozást!

2011. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A lányomat régen elvittük cirkuszba amikor 3-4 éves volt, és rosszat álmodott . Hát azóta sem volt!

31.N

2011. szept. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Húú, de vegyes :D

Nagyon vagány kiscsaj, én inkább attól tartok, hogy nem bírja egy helyben...

Mondjuk, mindenképp elmegyünk, férjem nagyon készül rá :)

Csak kíváncsi voltam, és köszönöm, hogy írtatok tapasztalatokat!

2011. szept. 3. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi két évesen voltunk először és imádta. Azóta rengeteg cirkuszban voltunk de a nemzeti a legjobb.
2011. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mégegyszer köszi a válaszokat!

Gondoltam, megosztom, hogyan is alakult: szóval, imádta :) Nemzeti volt itt Pécsen, nagyon élveztük, a kislányom pedig odáig volt, főleg az állatokért (és az első sorban ültünk, mindent közelről látott)

2011. szept. 3. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!