Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 évesnek milyen immunerősít...

2,5 évesnek milyen immunerősítőt ajánlanátok, ami nagyon ütős?

Figyelt kérdés
Nagyon fel kellene turbózni kisfiam immunrendszerét, mert hol a szemölcsök borítják el, hol kiütések, hol betegségek. Mit ajánlanátok? Grapefruitmag cseppek, ezüstkolloid vagy más? Bármilyen tapasztalat, ötlet érdekel. Köszönöm!
2011. szept. 11. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy jó gyerekorvos felkeresését és a véleményének kikérését ajánlanám, nem interneten vadidegen laikus hozzászólók véleményére adnék...
2011. szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a probiotikum jött be. Én ezt szedetem a fiammal kúraszerűen. És csodaszámba megy, hogy nem beteg. Az immunológus azt mondta nem létezik. Egy másik főorvos 10 percig nézegette a leleteit és akkor csóválta a fejét, hát jó, ha nem beteg, hát nem beteg.

Nem tudom egyébként, csak ezt kapja, semmi más vitamint, egyebet, és semmire nem figyelünk különösebben, úgyhogy én úgy gondolom csak ez lehet az oka, hogy nem beteg.

2011. szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 hétig homeos echinacea napi 3*3 golyó

2 hétig Béres

2 hétig multivitamin


Nekünk ezt ajánlotta a dokinénink amikor megkérdeztem, hogy ovi előtt hogy erősítsük az immunrendszerét. Ezt a 6 hetes kúrát ismételjük egyfolytában egész télen, mert így kap a gyerek immunerősítőt, nyomelemeket és vitaminokat is.

Most Bérest adok neki C vitaminnal.

2011. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam mikor a béres cseppet kapta c vitamin cseppel állandóan beteg volt, és még közösségbe sem járt.

Bölcsi kezdés előtt elkezdtük az eshinacia golyókat szedni.5 napig kap 5 szemet naponta majd 5 nap szünet és így tovább.Bölcsi kezdés előtt 6 nappal kezdtük el szedni.

Már 7 hete járunk bölcsibe és egy kis taknyolás és köhögésen kívül nem volt baj szerencsére.

2011. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekünk a doki néni ezt adta receptre:


Broncho-Vaxom OM

2011. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szintén Broncho-Vaxom.

Ez egy 30 szemes kúra és úgy kell szedni, hogy 10 napig adom neki, aztán 20 nap szünet. A 20 napos szünet alatt Béres-t szed, C vitamint pedig egész ősszel-télen-tavasszal. Néha kunyerál a tesó multivimin szirupjából, de ez nem számottevő mennyiség :-)


A 1.5 évesemnek pedig 2 hét Béres + C Vitamin és 2 hét multivitamin szirup.

2011. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!