Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vizes orrfolyással és egy-egy...

Vizes orrfolyással és egy-egy tüsszögéssel vinnéd e oviba a gyermekedet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha minden hapciért, taknyos zsepiért vagy köhintésért otthon maradnék vele, rövid úton megválnának tőlem a munkahelyemen.
2011. szept. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha folyik az orra már nem vihetem még jó ,hogy meg tudom oldani a gyerekfelügyeletet.Ilyen a mi ovink,azzal az indokkal ,hogy már az is fertőz,ja és egy pár anyuka sem díjazza.Csak azokat sajnálom akik emiatt táppénzre kell menjenek.
2011. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag én szinte ősztől késő tavaszig táppénzen lehetnék a két folyamatosan betegeskedő gyermekemmel,ez nem megy,így mérlegelni vagyok kénytelen,tegnap este kezdődött a vizes orrfolyás és tüsszögés...meglátom,ha ma mikor megyek érte rosszabb lenne,kénytelen leszek táppénzre menni.


MIvel házhitelt törlesztünk egyszerűen nem tehtem meg,hogy folyamatosan táppénzen legyek,vagy 4 órában dolgozzam,sokszor érzem úgy,hogy egyszerre 3 helyen kellene lennem ,alig várom,hogy pár évvel nagyobbak legyenek a gyerekek,mert ez egy tehetetlen helyzet.


A férjem azzal menetegetőzik,hogy ő dolgozik...és nem mehet táppénzre ,mert azonnal kivágnák.


Szép egy helyzet :-( .

2011. szept. 12. 10:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, de ha rosszabbodik, lázas lesz és köhög, akkor már először orvoshoz, aztán ha szerinte se vigyem, akkor otthon marad.
2011. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Csak ha lázas, hasmenése van vagy hányna, én akkor nem viszem. Az orrfolyás hetekig is eltart. Biztos van olyan anyuka, aki otthon tud vele maradni ilyen csekélységgel több hétig, de a többség nem. És ez,ha tetszik, ha nem ezt el kell fogadni. Ki nem tilthatják, csak a fennt említett dolgok miatt, úgyhogy nem is értem, hogy mi az, hogy az ovi nem engedi be így a gyereket?! Engem aztán nem nagyon érdekelne. Ilyet nem tehetnek, hogy orrfolyás miatt nem mehet, ez nem hiszem, hogy törvényes.
2011. szept. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Szuper. Akkor már nem csodálkozom, miért van az, hogy az ember gyereke egy hetet jár oviba, hármat meg otthon betegeskedik. Csodás.
2011. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

13.33!


Most mi a gonod? Te biztos azon kivételek közé tartozol, aki nagyon ráér. Ne hogy azt mondd, hogy egy szimpla orrfolyás miatt te otthon maradsz vele!!!?? Na, szerintem ez a nem normális! Majd ha sulis lesz, akkor is ezt csinálod? Hagyjuk már! Szeretnék olyan helyen dolgozni, ahol te, ott, ahol ezt ilyen jól tolerálják! :D

2011. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"gondod"
2011. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Légyszi-légyszi én is jövök oda dolgozni!


Hová menjek és hányra a felvételemet megbeszélni ?

2011. szept. 12. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!