Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit eszik 2,5-3 éves...

Mennyit eszik 2,5-3 éves gyermeked? Kisfiam 2,5 éves. De ha olyan napja van, akkor megeszik pl.3 szelet kenyeret is ( 1kg-os kenyérből, csak a méret miatt írtam). Illetve ma pl. vacsira egy egész kakaós csiga.

Figyelt kérdés
DE van amikor meg alig eszik. Nem kövér kisfiú, még túlsúlya sincs. 100 cm és 15-16kg. Szép arányos gyerkőc.
2011. szept. 12. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

altalaban:

reggelre egy joghurt némi muzlivel, vagy pekaru (kakaoscsiga fele)

ebedre krumpli (barhogy, amig nincs puresitve)+nemi tenyernyi hus

napkozben olykor egy turo rudi, ugy heti 2x

vacsorara valtozo, alma vagy banan vagy barack vagy puding


98 centi es 13 kiló, a doki szerint tok normalis, a nagyszulok szerint sovany :D

de a nagyszulok szerint 20 kilósan is sovany lenne :D


amugy mi sem ugyanannyit eszunk, felesleges elvarni a gyerektol. ha ehes, ugyis szol

2011. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reggeli mostanában kakó, kevés valameilyen szendvics vagy ha kakós csiga van, abból sok :) Tízórai némi gyümölcs vagy joghurt vagy kis darab sajt. Ebéd bármi lehet, elfogyasztott mennyiség nagyon változó, mostanában egyre jobban eszik (2,5 volt múlt hónapban). Uzsi gyümölcs (mondjuk 1 barack), esetleg hozzá keksz vagy túrókrém, ilyesmi. Vacsi általában főtt kaja.

Pár hónapja még alig evett, mégse fogyott le. Már nem aggódom ilyenek miatt, majd szól, ha éhes. Pl. ha nem akar enni ebédet, kap egy kis vajas kenyeret, majd eszik délután.

2011. szept. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem aggódok én sem. csak kíváncsi voltam.
2011. szept. 13. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!