Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Debreceni anyukák! Voltatok...

Debreceni anyukák! Voltatok már a Eötvös cirkuszban előadáson?

Figyelt kérdés

28 hónapos a fiam.Érdemes elvinni ilyen kicsi gyereket?

Kaptunk kedvezményes kupont a bölcsibe és szeretnék is elmenni,csak nem tudom,hogy a fiam hogy fogadná....Na meg azt sem,hogy a C szektor az milyen messze van a porondtól?

Esetleg aki volt már kérem írja le milyen volt stb.


2011. szept. 13. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!Én ugyan Kaposváron voltam a lányommal az Eötvös cirkuszban, de szerintem nyugodtan elviheted rá a fiadat. Egy-egy rész olyan 45 perces és két rész van benne. Nincs benne semmi félelmetes, viszont az Elefánt nagyon aranyos.

A C szektor, ha úgy van mint nálunk, akkor elég messze van, de mi az előadás közben lejebb mentünk, mert nem volt senki így nem szóltak és onnan nagyon jó volt.


Remélem nem írok későn.

2011. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!