Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek volt bölcsis a csemetéj...

Akinek volt bölcsis a csemetéje hogy megy az óvodai beszoktatás?

Figyelt kérdés
A héten kezdtük az ovit, de képtelenség otthagyni. Végig mellettem ül, ha ott akarom hagyni nagyon sír. Bölcsiben nem volt gond a beszoktatással. Közösségben nagyon csendes kislány.
2011. szept. 14. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt bölcsi után ovis beszoktatás. Otthagyta a bölcsit, másnap meg már oviba vittem reggel, csak beraktam, semmi gond nem volt. Első pár nap még jó volt az ovi, aztán utána pár napig meg mondta, hogy jobb lenne a bölcsibe. De semmi gond nem volt.
2011. szept. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiam bölcsi volm 21 hónapos kora óta, 3 évesen egyszerűen átment az oviba, nem nagyon kellett beszoktatni.
2011. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
AZ én fiam 1,5 éves kora óta bölcsis volt, az oviba úgy ment, mint, aki minidg odajárt.:)
2011. szept. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy melegszívű, rettentő aggódó, rák horoszkoppal megáldott anyuka mondja neked: keménység. Mondd neki, hogy holnap reggel nem fogok ott maradni, mert neked az a dolgod, hogy oviban legyél. Reggel berakod - és eljössz. Rögtön. Aztán kinn sírhatsz egész nap - de hidd el, így lesz jó a gyereknek. Nekem is volt bölcsis /2,5 évig/, aztán semmi beszoktatás az oviba, hanem egyből ottmaradt. Nem sír reggel, de érezteti, hogy nem örül, hogy elmegyek, de ez van, meg kell szoknia, mert dolgozni kell. Bocsánat, ha kemény voltam, de magamról tudom, hogy muszáj. Üdv
2011. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!