Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen cipőt vegyek az oviba...

Milyen cipőt vegyek az oviba kinti cipőnek, ami strapabíró?

Figyelt kérdés
Van egy cipője a fiamnak, kb 2 hete vettük, a Deichmannban, és már most levált az eleje, meg le van kopva, meg brutálisan néz ki. Az udvaron hordja. És ahhoz képest nem is volt olcsó. Megpróbálom majd visszavinni, de valami olyan cipőmárka vagy fajta érdekelne, ami nem kopik el olyan hamar. Szóval mondjuk, hogy azért egy szezont kibírjon.
2011. szept. 16. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az ovi udvarán, futkározás közben minden márkás cipőjét szét fogja rúgni. Én ilyen nyúzós cipőket a helyi kínaiban veszek, amik olyan 1500-2000 Ft körül vannak. Lehet, hogy egy szezonban több pár kell belőlük, de legalább nem 20,000 Ft-osat rúg szét. Van persze jobb fajta, boka tartós, lábboltozatot segítő cipőnk is, de azt nem játékhoz adom rá!
2011. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Decathlonban ilyet:


[link]


[link]

2011. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

előz

amíg jó idő van, elég egy vászoncipő a kínai boltból,

2011. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

D.D.Step cipő!! Nagyon klassz, erős gumi van az orrán, még nem sikerült koptatni rajta (nemhogy kilyukasztani), pedig meg van gyötörve motorozással rendesen!


Én a [link] oldalról rendelem, le van pontosan mérve a cipő belső talpmérete, így nem veszel zsákbamacskát. Több cipőt is rendeltem már tőlük, mindegyik jó volt! Az áruk 7.000 Ft körüli

2011. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok, itt van néhány: [link]
2011. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nike bőr sportcipő! Nagyon strapabíró, nedves időben nem ázik be, nedves rongyal este csak letörlöm, nem tudja lerúgni az orrát olyan erős bőr. Rugalmas kényelmes. Deichmanban 5-6 ezer ft.
2011. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Nike sportcipő van. Tényleg nem jön szét, és jól szellőzik,nem izzad bele a lába a fiamnak. Deichmanban szoktuk venni. Az én fiam kb 2 naponta motorozik is benne, de tényleg nem látszik rajta.
2011. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém még a motorozós orrvédőt is lemotorozta, ezért csak kínaiban vett vastag gumiorrú tornacipőket vásárlok. Mert egy hónapot se bírnak ki a cipők.Mi már mindent ki próbáltunk. Ezt legalább egy ezresből megúszom.
2011. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Skippy

gumírozott eleje van, strapabíró, könnyű, hajlékony a talpa.

plusz a kínaiban egyszerű sportcipő, de legutóbb a Tescoban vettünk neki 1900ért Cherokee sportcipőt.

Mellesleg én külön kinti ovis cipőt nem veszek, ott kint abban játszik, amiben megy. Itthon is ez a játszós kinti cipője.

Természetesen van rendes, utcai, csinos cipője is:)

2011. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!