Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan csillapíthatnám a...

Hogyan csillapíthatnám a fájdalmát?

Figyelt kérdés
21 hónapos a fiam és a nagyörlői jönnek.Nappal van főként probléma,egyik pillanatról a másikra elkezd nyüsszögni,majd sírni és fájlalja.Nem engedi kenni,a homeopátiás cuccok sem jöttek be.Nurofent meg nem használhatok a végtelenségig.
2011. szept. 20. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:

ölelgetéssel, figyelem eltereléssel.

ezek talán..:) jobb ötletem nekem sincs, nálunk is ugyanez a helyzet, de talán ha látja,hogy együttérzek vele, akkor nem olyan rossz neki. én még olyankor cicire is ráteszem (De nem tudom,hogy ti hogy álltok ezzel)

2011. szept. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem cicizik már.köszönöm az ötletet.
2011. szept. 20. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
valahogy meg kellene oldanod, hogy be tudd kenni az ínyét. Mi a Dentinox-t használjuk. Segítene rajta.
2011. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
dologélt használtuk,kezdetben jó volt,de most már nem használt.
2011. szept. 20. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári ecsetelőt irass fel (anestetica).
2011. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem rossz az íze?
2011. szept. 20. 12:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Édes, cukros íze van, és gondolom lidocain van benne. Nekem konkrétan elzsibbadt tőle az ujjam. A nagyobbik lányomnál csak ez vált be. Éjszakára meg hol panadolt, hol nurofent adtam, vagy ha nagyon durván üvöltött akkor cataflam cseppet, de csak fél adagot. Remélem hamar túllesztek rajta.
2011. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!