Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen jó gyerekvitamin van?

Milyen jó gyerekvitamin van?

Figyelt kérdés
A lányom eddig ritkán volt beteg!Most kezdődött az ovi és túl van egy hasmenésen és most meg van fázva.olt már másnál is így,hiába a béres csepp+ C vitamin?
2011. szept. 22. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Echinacea (homeós immunerősítő) marslakócskák, multikid, cebion-nak a cseppjei. Szerintem jobb lenne egy multivitamin immunerősítővel.
2011. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi most kezdtük el a Multi-tabs immuno kidet. Igaz, hogy szinte a legdrágább volt a gyógyszertárban, de sokkal több minden van benne mint a többi multivitaminban. Nekünk a doki ajánlotta, mert mióta megkezdődött az ovi rekedt volt.

Úgy tervezem, hogy ebből beszedi a 30 db-ot, majd egy hónapig mást adok neki, aztán újra ezt.

2011. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Niktoon ***** válasza:
Mi is most kezdtük az ovit, 2,5 éves a fiam, az egész csoport szinte taknyol, de a kicsi már egy hónapja szedi a marslakócskákat, és úgy látszik, megvédi. Pár napig nagyon gyengén folyt az orra, és ennyi. Már el is múlt, míg a többi gyerek nagyon csúnyán beteg. Szerintem az jó, sok vitamin van benne.
2011. szept. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Több orvost és gyógyszertárost megkérdeztem, az ő javaslatukra már többedjére a Multitabs Kid-et adom csemetémnek, nagyon jó tapasztalatokkal.
2011. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vitacolan.
2011. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ezek nem jöttek be, mindegyiket kipróbáltam, de tavaly majdnem végig beteg volt a lányom.

Tavaly szeptemberben kezdte az ovit, folyamatosan beteg volt, ment egy hetet, max. 2-t, aztán 2 hétig itthon volt. Aztán áprilisban ajánlották a Flavon kids lekvárt, azóta azt szedi, és nem volt beteg, áprilistól a tanév végéig folyamatosan járt. Most is azt szedi, még nem beteg, pedig az oviban sokan betegek.

2011. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

17:40!Bocsi a szemtelenkedésemért!Hol lehet Flavon lekvárt kapni?Csak neten tudok rendelni, vagy van bioboltokban?A neten nézegettem az árát, de nagyon változó.Van ahol 8, és van ahol 13 ezerért adják.

Köszi ha válaszolsz!

2011. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
NUTRILITE, Amway termékorgalmazóktól lehet beszerezni, 2200.--ra jön ki a havi adag, de elvileg 120 darabos a doboz. Mi azért választottuk ezt, mert teljesen természetes összetevőkből áll (nem kivonat és nem szintetikus), így jobb arányban felszívódik. Narancs ízű rágótabletta, imádja a kisfiam:)
2011. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

11:24

Én a védőnötöl szoktam rendelni, az ára kicsit húzós (8500) de tavaly amennyit gyógyszerre költöttünk, az se volt kevesebb, mint ez, és akkor inkább ez, mint a rengeteg gyógyszer

2011. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

21:04

Köszi!Próbáltam utánanézni, hogy van-e forgalmazó a környéken, de eddig nem találtam:(

2011. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!