Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csúnya dolog, ha a férjem...

Csúnya dolog, ha a férjem viszi el a lányunkat vérvételre?

Figyelt kérdés

Hétfőn kell vinnünk, de én már teljesen aggodalmaskodom ez miatt, sajnálom szegényt, és látom lelki szemeimmel, hogy hogyan fog ordítani. Nem szertném végignézni, így megkértem a férjemet, inkább vigye el ő. (mondta, nem gond) Meg tudom, hogy látná is rajtam a lányom, hogy aggódok.

Csak rossz érzés, hogy én nem lennék mellette, addig én maradnék itthon a 3 hós picivel.

A lányom 3 éves.


2011. szept. 23. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne csúnya dolog? Valószínű a gyereknek is jobb,ha egy nyugodt szülővan mellette és nem egy ideges.
2011. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jobb is, ha az apja viszi.A férfiak nem olyan aggódósak, a gyerek nem látja, hogy félni kell.A gyerekeknek ilyen esetben mindegy, hogy apa vagy anya, csak ismert, szeretett szülő legyen, aki vele van.
2011. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem a másfél éveset vitte el vérvételre, amíg én a 3 évessel itthon voltam. Aggódtam, de, hogy csúnya dolog lenne... Bár attól függ, ha tudod, hogy olyan anyás, hogy csak te tudod megvigasztalni utána, akkor csúnya. Akkor mért nem mentek mindnyájan?
2011. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Dehogy csúnya! Emiatt ne stresszeld magad külön!
2011. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azért nem mehetünk mind, mert a dokinő veszi le a vért, a rendes rendelés elején, és akkor már ott van sok beteg gyerek, nem vihetem oda a picit. ráadásul a környéken van most hányás-fosás járvány.

Annyira nem anyás, apukáját is nagyon szereti, meg tudja nyugtatni ő is.

2011. szept. 23. 16:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Kislányom 6 hós volt mikor vettek tőle vért.Szégyen nem szégyen én még az épületből is kimentem.Apa maradt benn.Én nem bírtam volna még hallgatni sem.
2011. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ok, köszi mindenkinek. Én viszem egyedül mindig őket oltásra, dokihoz, de nem tudom, ettől most tartok. Pedig tudom, nem nagy dolog, sok gyerek és szülő ezerszer rosszabbon megy át.
2011. szept. 23. 16:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

OFF: húú halljátok, nem vagytok semmik. Egy fájdalomban egy kisbaba/kisgyermek mellett nem ott lenni egy anyának, amikor azt sem tudja mit csinálnak vele, sőt még az épületből is kimenni , ez nagyon durva. Hát ki az akire egy gyermeknek világ életében szüksége van???????hát az édesanyja. És otthagyni, mert a lelki világotok nem bírja. Felfoghatatlan. Persze nem érint hirtelen a dolog, hisza kórházban nem egy anyuka műtét után nem ment be a kicsihez mert nem bírja a látványt. Istenem. Na de nem akarok elvonatkoztatni ennyire. Nagyon durva. Ezt mondom szülői/anyai szemmel.


Válasz a kérdésre egyáltalán nem csúnya dolog, hisz két szülője van a gyereknek, akiket egyformán szeret a gyerek. Ugyanúgy az apa is aktívan részt vehet az ilyen dolgokban.


A válaszom első része (ami miatt nyilván kövekkel dobáltok majd, meg lepontoztok) az teljesen anyai szemmel nézve fogalmazódott meg. Hisz én inkább ott vagyok és simogatom, magamhoz szorítom, vigasztalom. Nem bírnám senkire hagyni.

A válaszom második része mindenképpen kívülálló gondolataként íródott, hisz mindezt egy apa is megtudja csinálni, tud vigasztalni.

2011. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gond. Legalább átérzi, milyen szülőnek lenni.
2011. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se gond, a gyereknek is valóban jobb egy nyugodt szülő, bár nem értem, miért kell egy sima vérvételtől kiakadni, viszont a 3 hónapos kicsi meggyőző érv. Én rengeteget voltam a kórházban a lányommal, volt, hogy 2 órán keresztül szurkálták különféle nővérek és aneszteziológusok, mire berakták a branült (végül a fejébe), képtelen lettem volna otthagyni még az Atyaúristenre is. Bemmenék vele ha halálomon lennék is, gépágyúval se tartanának vissza.


Szóval semmi gond nincs azzal, ha a férjed viszi, hisz ő az apukája, csak ne azért, hogy Neked jobb legyen. Hisz a történet nem rólad szól, hanem a kislányról.

2011. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!