Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pampers bugyipelenka, nadrágpe...

Pampers bugyipelenka, nadrágpelenka kibírja az éjszakát?

Figyelt kérdés

22hónapos fiam nappalra mér szobatiszta (1-2 balesetet leszámítva)még elalvás előtt is pisil egyet, majd kap pampers bugyipelenkát...eddig déli alvásnál nem pisilt bele, de most éjszakára nem merem ráadni, mert éjjel még kell pelus...viszont szereti egyedül megoldani a pisit-kakit így lefekvéskor kap ilyen bugyipelenkát meg a bilit a szobájába.

de most álmában lecseréltem sima pampersre, mert félek hogy reggelre átázna a bugyipelenka

Van tapasztalatotok?Kibírná az éjszakát ez a pelus is?


2011. szept. 29. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk legtöbbször nem bírja (én ilyen lányoknak valót vettem elején pónnis mintával, de gondolom a fiúknak is ugyen ez csak más a minta).

POnt azért vettem ilyet, mert ez bugyipelus, tehát hoy tudatosítsam kicsit benne hoyg éjszaka is lehet bugyiban lenni, de még belepisil.


Mondjuk tény,hoyg az én lányom rengeteget iszik éjjel, de 10 esetből 8x a pizsamája is pisis lesz.

2011. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!