Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tom és Jerryt néz a két évesed?

Tom és Jerryt néz a két évesed?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Még a 4 évesem se látott soha. Pedig néznek meséket.
2011. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
AZ én 3 évesem sem,mivel az nem ilyen kicsiknek való.Sok durva és ijesztő dolog van benne(mármint ami a kicsik számára hat ijesztően).
2011. okt. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem és ha rajtam múlik még 2 év múlva se fog.
2011. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

neha nez, es ha reklamal nem kapcsolom el..olyan havi ketszer


viszont mi is ezen nottunk fel..akarmennyire is nem szeretem.


a fiam kedvence (2 es fel eves), en sirorohamot kapok tole, a scooby doo. bargyu, bugyuta, stb

a fiamnak az tetszik benne, hogy sok szorny van benne es kergetőznek (tehat maga a rohangalos resz, amit o is szeret).. lehet tom es jerrynek is ez a "varazsa" a kicsiknek.


ettol fuggetlenul inkabb ne nezze, vagy ha nagyon szereti, akkor nagyon mersekelten

2011. okt. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
2,5 éves a fiam és imádja.Amit szeret még: Thomas, Elmo , Bogyó és Babóca, Cailluo(kájlú).
2011. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Én ovis voltam és sokszor féltem a Tom és Jerry-n, azért néztem mert a bátyám is nézte. Ha lenne gyerekem nem engedném, mert ugyan érdekes, jó fejek a figurák de félelmetes, különösen amikor az egeret veri a macska.
2011. okt. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

lányaim 2,5évesek.

Nagyon szeretik, de nem nagyon tévéznek. heti 1-2alkalommal engedem nekik olyankor csak tom és jerry-t akarnak nézni. Még mindig aranyosabb mese, mint sok mai.

2011. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyszer mutatta nekem az egyik részt a férjem valamiért, és akkor nézte/látta ő is, de abszolút nem kötötte le.

Egyszerűen túl gyors neki,és a poénok sem mind világosak számára.


Nyugodtabb, kedvesebb meséket néz.

2011. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
nem.még nekem is agresszív,nemhogy egy két évesnek.
2011. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
3 éves kislányom szereti.Én még 27 éves fejjel is imádom.
2011. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!