Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves kislányotoknak és...

3,5 éves kislányotoknak és 1éve kisfiatoknak mit vesztek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Én már ilyenkor elkezdek vásásrolni, mert egyszerre nem megy.
2011. okt. 12. 22:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

3,5 évesnek puzzle, logikai játék (pl. Castle logix, Day and night kirakó), duplo (pl. családi ház, farm), vagy apró lego, ravensburger junior colorino, logo duo párkereső, logo zoo, csigafutam társasjáték, Lotti karotti társasjáték,Kippkopp rakosgató társasjáték, Szivárványkígyó stb.


Ha szeret már rajzolni, akkor színező vastagabb ceruzákkal, vagy gyurma is már jó lenne neki.


Ha szeret mesét hallgatni akkor mesekönyv, diavetítő is jó ötlet lehet.


1 évesnek lábbal hajtható kismotor, építő játék (pl. duplo kockák, autók), formabedobó, fischer price játékok (pl. formaevő dobozka, brüm-brüm kisautók verseny), laporello stb.

2011. okt. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Az előbb kimaradt:


Kislánynak még a littlest pet shop figurákat is lehetne venni, baba is kapható már az állatok mellé házikóval, rengeteg kiegészítővel.

2011. okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ami még eszembe jutott, hogy legoból talán érdemesebb a pici miatt a duplot venni. Ezzel mindketten tudnának játszani. Picinek lehet csak vödrös kockát venni + nagy alaplappal, nagyobbnak lehetne már családi ház, farm, ha szereti az állatokat stb.

Enyémek ezzel játszanak a legtöbbet.

2011. okt. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Azta mindenit, annyit felsoroltál hogy fel sem fogtam.Amúgy sok meg van belőle(főleg amit a végén említettél a kicsinek).

De a nagyok között van sok jó.Rákeresek hogy mik is azok!

Köszönöm!

2011. okt. 13. 13:07
 5/24 anonim ***** válasza:
görkorcsolyat veszek a fiamnak,haromkerekűt
2011. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ez nekem is volt eszembe, szerinted egy 3,5 éves tud vele menni?Hol veszed?
2011. okt. 13. 19:43
 7/24 anonim ***** válasza:

[link]

itt lattam, keresek olcsobban, mert 9000 szerintem nagyon sok erte

a fiam 2.5 eves (marciusban lesz 3), a dupló vonatokra siman raall, es "korbekorcsolyazza" a lakast, azert gondoltam rá (meg a nagyjatszon van egy görhoki-kosarpalya, ott szoktak gorhokizni meg gorkorizni a nagyok, imadja nezni, meg eljatsza, hogy o is korcsolyazik. 2-3 szam, szóval tuti jó lesz.

a bukosisak-terd-konyokvedot imadja.

meg nem olyan "gagyi", mint a negykereku, de nem olyan nehez, mint az egysoros..


a masik, hogy egy csomag nyomda, meg az aprosagok el lesznek osztva az adventi naptarba, minden nap meglesz a kis öröm :D

2011. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Müller katalógusban láttam nagyon szép játékkonyhát, ha a kislányt érdekli akkor neki már azt is lehet. Nekem a fiam is imádta :)

Duplót pedig nagyon sokáig lehet bővítgetni.

2011. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Gyurmából a play-doh szerintem nagyon jó és abból van már fagyikészító, tortakészítő is.
2011. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Konyhánk van.A görkori nagyon szuper de nagyon drága.:-(

Olyan gyorsan nő a lábuk.

A fagyi és süti készítő tetszik neki a tv-ben, de az árát még nem tudom.A vareán még biztos nincs ilyen.Jó ötleteket adtatok.Köszönöm!

2011. okt. 14. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!