Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Este hány óra körül alszik el...

Este hány óra körül alszik el 2 év körüli gyermeked?

Figyelt kérdés
Az én lányom 9-10 között,de ez nincs túl későn?Amúgy 20 hónapos.
2011. okt. 17. 08:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is kb.ilyenkor aludt el 2 évesen,de mondjuk, ő pici korától erre állt rá. Szerintem nem késő,attól függ, nektek ez megfelel-e. Sokan azt gondolják,az a helyes,ha a gyerek már 8-kor alszik. Csakhogy mindenkinek más a bioritmusa. Ha a ti életviteletek ilyen, a baba "kis éjjeli bagoly",sokat nem tehetsz... Majd, ha oviba kezd járni, ő is jobban kifárad,korábban kell kelnie reggel,így hamarabb is elalszik...(4x-es tapasztalat)
2011. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az én lányom is 20 hónapos,és ő is ilyen tájba megy aludni.vagyis én annyiban helyesbítenék,hogy akkor megy aludni amikor én.nem hajlandó nélkülem aludni,és elaltatni se hagyja magát.ha én megakarok nézni egy filmet,addig ő se megy aludni.így általában fél tíz körül inkább elmegyek én is aludni.
2011. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom is éjjeli típus volt ezelőtt, mint én, az anyukája. 10 körül aludt el este. 3.hete bölcsibe jár(23hónapos), így azóta este 8-kor lámpaoltás van, mert reggel 6-kor kelnie kell, és ki kell pihennie magát.
2011. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem 22 hónapos a legkisebb,mert van 3 nagyobb tesója.Ő is fél 10-10 körül alszik el.
2011. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Amikor 20 hó körül volt a lányom akkor még ő is ilyen későn feküdt le, mert így szokta meg és mi is így szoktuk meg még kisebb korából.

Aztán szép lassan tudatosan elkeztük korában letenni, de néha most is elcsúszunk.


Igaz,nálunk nincsen szigorú napirend, mert attól függ minden,hoyg hogy alakul a nap napközben.


Egy fárasuztóbb nap után le lehet tenni már fél9-kor aludni, de ha nem fárad ki elégé vagy többet alszik napközben akkor hiába tesszük le nem alszik.


Szerintem ezen nea ggódja, majd ki fog ez alakulni.

2011. okt. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A lányom két éves, 9-10 körül alszik el ő is. Hiába fürdetem meg előbb és teszem le korábban, semmi. Még nem fárad el, pedig nap közben is csak 1,5 órát alszik, éjszaka pedig 9-et, azt is 2-3 részletben.
2011. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam 19.5 hós. Minden este hétkor fürdik és nyolckor már alszik reggel hétig. /ritkán 7.30-ig/. Próbáltam a nyáron kicsit kitolni a fürdést de nagyon nyűgös volt így nem ért annyit.:)
2011. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az én 20 hónapos fiam is ilyenkor alszik el. Eddig 9-re ágyban volt, de ha későn kel reggel, későn fekszik délben, későn kel du., bizony 10 óra van, mire elalszik este. Ha reggel 8-kor kel, akkor 9 körül ágyban van.
2011. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A mi 2 évesünk,a nagy miatt,akinek reggel korán kell kelni az ovi miatt,este 8-kor mese olvasás, aztán alvás.Úgy hozzá szokott,hogy hétvégén mikor engedékenyebb lennék, 8-kor már bújik a zsákba,és várja a mesét. Sajna így másnap reggel is hétköznapi rend szerint ébred!
2011. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21 hós kislányom este fél 8kor fürdik, legkésőbb fél 9kor le kell fektetni, mert már nem lehet vele bírni. Reggel 6 után(néha 7kor) kel, napközben 2,5-3 órát alszik.
2011. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!