Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5éves gyermeked óvodás?

3,5éves gyermeked óvodás?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor miért nem?
2011. okt. 19. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia azért nem,mert még itthon vagyok,de ezerrel

keresem a melót!Amikor találok onnantól remélhetőleg ovias lesz:) 2008 május 17.-én született!A tiéd?Jár oviba?

2011. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
május 27.-én született(első)
2011. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, óvodás, én tesóval vagyok itthon.
2011. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Igen, ovis az én fiam is.
2011. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az én kisfiam is 3,5éves született és most jelenleg nem ovis :(( mert nagyon nem jött ki az óvó nénikkel!szinte hányásig sírt mikor menni kellet,így úgy döntöttünk itthon marad januárig(vagy míg nem jeleznek vissza másik oviból) és több helyre beadtam a jelentkezést és megy akkor.

Nagyon tanácstalan vagyok hogy lehetne megszerettetni vele......

2011. okt. 19. 19:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Az enyém ovis, május 12-én született. Szeptemberben kezdte, de nekünk sem megy jól. Én is itthon vagyok még a tesóval februárig, de most már nem akarom kivenni, szerintem ha januárban újrakezdenénk ugyanez lenne. Sőt, rosszabb, mert akkor már eszébe jutna, hogy legutóbb kisírta, hogy otthon maradhasson.

Ő is nagyon sírt az elején, aztán volt kb egy hét, hogy nem volt sírás, most pedig megint nagyon sokat sír. Az óvodai szabályokat elfogadja, követi, de nem érzi jól magát. A gyerekekkel nem játszik, nem akar részt venni a közös foglalkozásokon. Csak "elvan" magában. Én sem tudom, mit tegyek, hogy megszeresse. De sajnos muszáj lesz megszoknia, mert mennem kell dolgozni, itthon nem maradhat.

2011. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyi szoktatási idő után vetted ki?
2011. okt. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Idén januárban betöltötte a kisfiam a 3évet ment is szépen oviba 2hétig mellette voltam majd már akkor is nagyon nehezen maradt el tőlem rettenetesen zárkozott lett és sírós!Volt hajnalban is felsírt és alig tudtam megnyugtatni annyira zaklatott volt.Júniusig járt majd nyári szünet és szeptemberben újra keztük de katasztrófális volt a helyzet az óvónők is olyan nem törödként álltak a dolgokhoz!:(

Ugy hogy beadtam a jelentkezést több környékbeli oviba is hát remélem hamar visszajelzést kapok!

2011. okt. 21. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!