Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adjatok ötletet! Karácsonyi...

Adjatok ötletet! Karácsonyi ajándék 8 és 12 éves lánynak!?

Figyelt kérdés
Tavaly társasjátékot kaptak,ruhát,moziba voltunk..idén szeretnék külön ajándékot nekik..párom lányai..12 évesnek már nem való játék,már nagyon a 8-nak se..ötletem sincs!ha megkérdezem van e valami amit szeretnének,nem mondanak semmit!
2011. okt. 22. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Könyv, zene cd, valami ruha esetleg, vagy ha van hobbijuk akkor ahhoz való dolgot vehetnél nekik. Én tavaly unokahúgomnak aki 10 éves párnát vettem mert nagyon vágyott egyre :)
2011. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha "lányos" lányok, akkor vannak kislányoknak való kozmetikumok, "parfümök", sminkcuccok.
2011. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
46%
Vegyél egy zeneszőnyeget.Bedugod a tv-be és ugrálni kell rajta szerintem,ha jó fajtát veszel a 8 éves imádni fogja, még lehet a 12 is.A 12-esnek vehetsz már mondjuk egy szép ezüst ékszert, mondjuk fülbevalót, vagy egy menő karórát.
2011. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

parfüm (ezen én is csodálkoztam,de ezt kérte a 12éves keresztlányom) táska, ajándék utalvány egyik kedvenc ruhaüzletébe


és egy 8éves miért nem játszik még? nem kötekedek,csak kérdezem..

2011. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 fotucsok ***** válasza:

Ha szeretnek kreatívkodni, akkor nagyon jó kis ékszerészítők vannak, vagy kerámiakifestők stb. Egyébként meg kiegészítők hajba, ruhára, vagány vagy épp csini táska, pénztárca. Nálunk van ilyen happy box, ahol rengeteg tinis dolog van (kesztyű, párna, pénztárca, tolltartó, emlékkönyv...) pl hello kittis, nicis, vagy hanna montana vagy nem is tudom mi a menő most... :)

Amúgy meg a könyv, dvd is jó ötlet. Főleg a könyv. Nálunk az mindig kerül a fa alá.

2011. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Könyv
2011. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Könyvből már Dunát lehet rekeszteni,anyósom állandóan ezzel nyomja öket..!!már unják az az igazság!A "kicsi" szokott játszani,de inkább az érdekli ami a tesóját!!olyat szeretnék nekik adni,amire büszkék lehetnének,mondanák,hogy apáéktól kaptam..persze nem drága dologra gondolok..Énis gondoltam,órára,fülbevalóra!!
2011. okt. 23. 09:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
12 éves lány vagyok. Én nagyon örülnék órának, ékszernek vagy mp3 lejátszónak.
2011. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
A 8 évesnek egy (Ha lányos típus) Barbie divattervező készletet. A 12 évesnek egy új mobilt.
2012. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 8 éves lánynak egy Dili spagetti társasjátékot,A 12 évesnek egy koncert jegyet vegyél.
2012. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!