Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol találom meg ezt a társas...

Hol találom meg ezt a társas játékot?

Figyelt kérdés

A nyolcvanas évekből, emlékeztek rá? Társas játék,az érzékszerveket fejleszti. Kis, diafilm méretű dobozkák különböző dolgokat tartalmaznak, ezeket bekötött szemmel kell összepárosítani. Az egyik játék a tapintást fejleszti, különböző anyagokkal vannak fedve a dobozkák, mindenből kettő. A másik a szaglást, ezek fűszereket tartalmaznak, a harmadikban különböző dolgok zörögtek stb.


Remek készségfejlesztő volt, szeretném a lányomnak beszerezni, de még csak hasonlót sem találok. Legalább a nevét tudja valaki? A dobozán gyerekek játszanak.


2011. okt. 22. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Találd meg a párját.

Több kiadása is volt.

Nem tudok mostanában hasonlót.

[link]

[link]

2011. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez az, igen, köszönöm! Ha bárkinek lenne eladó vagy tudnátok, hol lehet szerezni, kérlek írjatok!
2011. okt. 22. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg vatera?
2011. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is kutattam már ezután, de sehol sem találtam meg:(

Ovis koromban ez volt a sláger, sokat játszottunk vele. Viszont ma már az oviban sincs meg:(

2011. okt. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg csinálni magad! Biztos vagyok benne,hogy a Te háztartásodban is vannak kis dobozkák amit felhasználhatsz! Pár anyag,magok,meg fűszer!
2011. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hú!74-es vagyok,de soha nem találkoztam vele.Megcsinálom a kisfiamnak!KÖSZIIII!!!
2011. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó játék, rendkívül fejlesztő. Megpróbálok sok egyforma dobozkát beszerezni, és megcsinálni. Köszi minden választ.
2011. okt. 23. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!