Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vinnéd e orvoshoz a gyermeked...

Vinnéd e orvoshoz a gyermeked ha ébredéskor közvetlenül magas lázat mérnél neki kitakarás után, majd lázcsillapító hatására még hőemelkedése sem lenne már?

Figyelt kérdés
Lehetséges,hogy nagyon be volt csak takarva (?) ,mert ahogy kitakartam kapott lázcsillapítót eltelt egy kis idő a 38,5 fokos láz 36,8 -re lement...több órája nem ment fel a láza újra, viszont elesett,pihenni akar.
2011. okt. 24. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Én elvinném a helyedben orvoshoz.
2011. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Közvetlenül ébredés után? Ébredés után fél órával mérünk csak lázat. Én is megjártam, ébredéskor 38,8 volt utána egy 40 perccel, lázcsillapító nélkül 36,6-ra lement. Ekkor mondta a dokinéni, hogy nem szabad ébredés, kitakarás után közvetlenül lázat mérni.
2011. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha mégegyszer nem lázasodik be, akkor nem vinném.Persze ha van egyéb baja az más. Nálunk is volt, hogy egy kis vírus a torkán belázasította, de semmi gond nem volt. Gyógyszer se kellett.

Egyébként az én fiam is most lázasodott be, fogalmam nincs hogy miért. Ha lázas lesz akkor holnap doki!

2011. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Közvetlenül ébredés után? Ébredés után fél órával mérünk csak lázat. Én is megjártam, ébredéskor 38,8 volt utána egy 40 perccel, lázcsillapító nélkül 36,6-ra lement. Ekkor mondta a dokinéni, hogy nem szabad ébredés, kitakarás után közvetlenül lázat mérni."


Attól tartok erről van szó nálunk is,még soha sehol nem hallottam erről,hogy nem szabad ilyenkor lázat mérni,forrónak éreztem,tehát gondoltam beteg...és csodálkoztam ,hogy teljesen láztalan azóta is,7 órája nem kapott lázcsillapítót és nem lázas.

2011. okt. 24. 15:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha még egyszer nem lázasodik be, akkor nem. Mi most voltunk dokinál, de ő is azt mondta, hogyha nem lesz már lázas, ne adjak neki antibiotikumot. Orrcsepp, vitamin van recept nélkül is, ha mégis beteg lenne.
2011. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Lázzal azonnal orvoshoz megyünk. Nem a kitakarástól ment le a láza, hanem a gyógyszertől, nem?!
2011. okt. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
El is vittem tegnap reggel,aztán később már gondolkozóba estem,hogy mivel már nem volt lázas,talán nincs is semmi baja,ma reggelre hatalmas aftája lett a szájában,akkora ,hogy alig tud beszélni,úgyhogy sajnos valóban nincs jól,később estére 37,8 körül megállt a hője.
2011. okt. 25. 09:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor, gondolom, vírus lehet. Gyors gyógyulást kívánk!
2011. okt. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!