Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A tesco-s Happy bella pelusról...

A tesco-s Happy bella pelusról vélemények?

Figyelt kérdés
A rossmann-os Babydream-et használjuk,csak kíváncsi vagyok,mert úgy tudom most akciós és elég jó áron van.Ugyanolyan vastag pelus mint a babydream?
2011. okt. 26. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:

egy kis korrekció!

a bella háppy pelus nem tesco-s márka.



[link]


a termék nagyon jó különösen szeretem mindig szoktam venni ha akciózzák.

nem hasonlítanám semmihez bár ismerem a babydream pelust.


először vegyél egy pár db-ot v. kérj kölcsön és ha bejön vegyél többet is.

nincs vele gond nem folyik a pisi kaka belőle jól zár .


szóval csillagos ötöst adnék erre a pelusra.

2011. okt. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem használtunk rossmanos pelust, de a tescoban vettünk Happy bellát,egyszer mikor akciós volt,teljesen jó volt, nem volt vele semmi bajunk,jó nedvszívó egyszer sem ázott el benne a gyerek.Kb.olyan 1 éve volt ez amikor használtuk, de gondolom azóta nem változott a pelenka.
2011. okt. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

első vagyok.


ha nagyon hasonlítani akarnám akkor a spar sajátmárkásához a pretty baby-hez tudnám hasonlítani a bella pelust v. a dm-ben kapható alana öko pelus is ilyesmi.


nekünk a lányommal minden kommersz pelus bejött nem volt baj velük.

a müller sajátmárkása a beauty baby pedig a pampers-hez hasonlít.

2011. okt. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó.Ha akciós a tescoban mindég veszek amennyit csak lehet, na meg a család is. (mert általában csak 2-3 csomagot lehet 1 embernek venni). Én a Babylove-t használom.
2011. okt. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én tegnap előtt vettem először és eddig bevált. Kicsit furcsa, hogy elöl is gumírozott. Éjszaka sem ázott át.

Én is a Tesco-s akcióban vettem, az egyet fizet kettőt kap akcióban. 3-as pelust használunk, a kettő 82 db-os került 3900 Ft-ba, így 24 Ft volt darabja.

2011. okt. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk egy borzalom volt ez a fajta pelus. Vastag, merev és nyakig kakis és pisis lett a fiam. Soha nem járt így egyik pelenkával sem. Alig vártam hogy elfogyjon.
2011. okt. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnál csak a libero vált be mert rengeteget iszik és állandóan pisil a huggies, pampers nem tartotta neki mindene pisis, kakis lett minden másfajtával megjártuk . A libero vasrag és merev hátul gumírozott akkor ez is olyan mert akkor még ezzel tennék próbát. Liberót használó nem vett még ilyet? Érdekelne a tapasztalat mert tényleg olcsó.
2011. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi nagyon szeretjük, de sajnos péntektől volt akciós, és péntek reggel 9-kor már nem volt a 4-es méretből, és nem is lesz. igazán korrekt a tesco részéről, nem?
2011. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon jó, ha akciós, akkor mindig veszünk belőle több csomaggal is.

Amúgy okt-ben az Auchan-ban csütörtökönként 1790 Ft. Vagyis még holnap.

2011. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!