Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik ruhát választanád 3...

Melyik ruhát választanád 3 éves kisfiúnak? Miért?

Figyelt kérdés

1.mesefigurás vagy nagyon gyerekes

2.egyszínű

3.vagány (pl halálfejes, terepmintás)


2011. okt. 28. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mesefigurásat talán már kevésbé választanék neki, mert egy 3 éves már nem annyira "babás" (bár gyerektől is függ - ha imádja pl. Spongyabobot, akkor lehet hogy vennék neki olyat).

Halálfejeset nem hiszem, hogy vennék, az nekem ráér később vagy soha :), de egyszínűt vagy terepmintásat simán vennék.

2011. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elsőt.

Az egyszínű is jó otthonra, a vagányból is adok a kisfiamra ha megyünk valahova, de nem halálfejeset!!

Azért inkább mesefigurásat, mert már neki is vannak kedvenc meséi és nagyon szereti azokat a ruhákat. Most pl. matuka megy a verdákból meg a mickey egér. Szívesen hordja őket.

2011. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nagyon gyerekest nem, inkább vagányat, de terepszínűt soha(utálom), halálfejest meg inkább nagyobbnak


mesefigurást igen

2011. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3. :-)
2011. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Vagányat. A 2 éves lányomnak is van terepmintás nadrágja :) Anno volt fekete rugija is :) Mi ilyen család vagyunk: bőr, motor...
2011. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Fiam kapott fél éve donald kacsás pólót, ő kérte.

Most a dinós megy és az roary autós, terepjárós, repülő mintás, next majmos, markolós és ehhez hasonlók.


Amit írtál-a kettő között valahol.

2011. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A mesefigurás az nálam a nagyon gyerekes figurást jelenti, nem pl a Roaryst vagy Thomasost.

Anyukám mániája, hogy olyan ruhákat vesz a fiamnak, amin kiskutyák vagy kisautók vannak. Én ilyent csak itthon adok rá a gyerekre. De ezt Ő is tudja, és mégis.

Én imádom rajta a nagyon vagány, halálfejes rucikat. Van több is, sapka, póló, pulcsi, gatya.

Lehet, hogy ezért is kap mindig túl gyerekes dolgokat? :)

2011. okt. 28. 13:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Én meg nem igazán kedvelem a terepmintás/halálfejes stílust. Van egy két elegánsabb ruhája, sok mesefigurás, autós,, kutyás stb... Amúgy én hálás vagyok, ha kapnak ruhát. Ha ízléses, nekem mindegy mi van rajta...
2011. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

első vagy második

nem szeretem, ha a gyerekek kisméretű felnőttruhában járnak

nem vagyok híve a gyerekparfümnek, gyereksminknek, körömlakknak sem, sem a köldökvillanós pólónak, csipkefelsőknek, magassarkúnak, fiúknál ugyanígy nem tetszik a hajzselé, a szegecs, a halálfej, a bőrszerkó

én lehet, gyöpös agyú vagyok, de mifelénk a gyerekeket gyerekruhában szokás járatni és az épeszű felnőttek sem járnak munkába mikiegeres szerelésben

2011. okt. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Két fiam van(1 és 3 évesek)és én valahol az arany-középúthoz tartozom.Van rajzfilm-hősös is,egyszínű,és vagányabb ruhájuk is.Van halálfejes(ami irtó jópofa egyébként,és gyerekesen van megoldva a minta)is és mostanában mánia a terepmintás "kommandós"minta(amit én nem kedveltem előtte,de a fiaimon cukinak találom)és egyre inkább az ő választása,"ízlése" a döntő a vásárlásnál,és én/mi hagyjuk kibontakozni ebben.Alkalmanként a "felnőtt-ruha" is tetszik,van is,de itt szerintem fontos a gyerek neme,mert más egy farmer+ing+mellény+nyakkendő-----mert a lányoknál egész más a hatás! :) Ha ajándék bárminek örülünk mindig,ha én választhatok hamarabb nyúlok a vagány és egyedibb felé.
2011. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!