Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vékony testalkatú fiadra...

Vékony testalkatú fiadra (3-4-5éves) milyen márkájú nacit vesztek ami nem éri 2x körbe a derekát?

Figyelt kérdés
Használtan szoktam nézelődni, mert az oviba minden nacit leharcol a fiam.(egy két új nadrágja van csak azok elmenősek). Így az aukciós oldalakon nézek neki farit néha melegítőt is. De egyszerűen nem tudom milyen márkát kéne vegyek, mert ami jó hosszban az oltári nagy derékban-csípőben még övvel is hülyén néz ki. Nincs olyan márka aminél azzal találkoztatok hogy kifejezetten keskeny típus?
2011. okt. 31. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom fiúba hogy van, nekem lányaim vannak, de lányka nadrágban vannak olyanok (Palomino a C&A-ból), amiknek a derekában állítható gumi van. Úgy működik, mint a terhesgatyáknál, gombolni lehet a gumiszalagot.

Az én lánykáim is vékonyak, azok a nacik, amiken nincs ilyen állító rész, azokból a popója is kilóg a lányomnak.

2011. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen az állítható gumi az oké csak önmagában mégse elég, én most next meg cherokee farmereket vettem és azok derekában is volt/van gumiszalag mégis fazonját tekintve valahogy exxxtra bő :((
2011. okt. 31. 18:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Gumis derekut keresek,ha ez is bő,akkor fűzök mellé egy szorosabb gumit.
2011. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Oviba a kínaiban veszek tréningnacikat. Elmenősnek most van két F&F farmerja, ennél elég az oldalsó gumit szűkre venni. Ő is extra sovány. Még a pizsinadrágokba is új gumit kell húznom.
2011. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aha.:( köszi. a baj az, hogy elég béna vagyok az ilyen varrós dolgokban (pl. egy belevarrt gumit felszabadítani majd újra levarrni az nekem nem megy) az öveket meg nem igazán szeretik az oviban.
2011. okt. 31. 19:22
 6/9 anonim ***** válasza:

hózentroger estleg?

A FIAM MOST 15 hónapos de van 3 évesre való nacija mert ó meg zsufa annak meg a dereka most jó, hosszu a lába, de a 1,5 évesnek valo már rég kicsi rá.

2011. okt. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Piszkafa 3 éves fiam van. amiket nagyon szeretek, az a Kikes Okay nadrágok, 3 is van neki. Nem hiszem ,hogy minden gatya ilyen lenne ott, de mi kifogtuk. Nem csak hogy állítható a dereka, de szűk szabású is, és ezért nem lobog a fenekén és a csípőjén a gatya. Melegítőnacit a kínaiban szoktam neki venni. Ha találok olyant ,aminek szűk a szabása, akkor általában veszek 2-3 darabot belőle, van hogy nagyobb méretben is, később jó lesz felkiáltással.
2011. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na oké ezt is megnézem akkor!! ( a kikest)

Köszönöm szépen válaszokat!!

Hózentróger amúgy még létezik? És ha igen, hol?

2011. nov. 1. 07:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia. A gumival kapcsolatban, nem kell kifejtened az eredeti gumit, hanem vágsz egy kis rést az anyagon és belefűzöl ziherejsz tűvel egy másik gumit. Így nagyon egyszerű.

Amúgy nekem lányom van, ő is nagyon vékonyka. Mi külföldön élünk, itt szerencsére van több olyan üzlet, ahol lehet vékonykáknak ruhát kapni. Otthon is sokat keresgéltem, de sajnos még nem bukkantam rá. Pedig elég szomorú, mert szerintem egy 3-4-5 éves gyerek, de még egy 2 éves sem annyira husi már, mint egy baba. Sőt, ilyenkor kezdenek el nyúlni.

2011. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!