Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezt megéri megvenni? Nektek...

Ezt megéri megvenni? Nektek van ilyen?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 2. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idősnek?

én 3 évesnek rendes legot vettem,amiben több kocka volt.

azért mert Verdás,elég drága,és alig van benne vmi az autón kívül.

2011. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 éves 4 hónapos,mostanában megint mindent a szájába vesz,félek az apró elemekből álló játékoktól,a sima lego ált 5 éves kortól ajánlott,ezért gondoltam erre.
2011. nov. 2. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
nem, nekunk sima duplonk van sok meg unico (duplo kompatibilis), ha szereti a verdakat, akkor lehet hogy jo, nalunk tombol a dinomania (2.5 eves), es engem visszarettentett a lego dino ara :(
2011. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az árát nem látom, de biztos jó drága és alig van benne valami, én nem venném meg.

Vannak sokkal jobb duplók is ennél.

2011. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár ez nem annyira vészes árú, szerintem akkor érdemes megvenni, ha gyűjtitek/gyűjteni szeretnétek ezt a Verdák Duplo szériát. Ha nem, én más autót választanék, természetesen Duplot. Nézz szét itt: [link] láthatod, hol olcsóbb ez a készlet.
2011. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!