Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Hogyan kell egy fejlődési...

SOS! Hogyan kell egy fejlődési naplónak kinéznie?

Figyelt kérdés

Sürgősen meg kell írnom egy fejlődési naplót.Találtam hozzá szempontokat,hogy minek kell szerepelnie egy ilyen naplóban.

Fel van sorolva egy csomó kérdés(pl:mozgáshoz,etetéshez stb.),de azt írják,hogy nem az a feladat,hogy a kérdésekre válaszoljunk,hanem válasszak ki pár kérdést és foglaljam össze a mondanivalókat.Csak az a baj,hogy nincs a közelembe bölcsödés gyerek,akin ezeket megfigyelhetném,így meg nehéz.Szerintetek az úgy jó ha általánosságba leírom,hogy újszülöttkorban milyen a mozgása,sírása stb.Szóval úgy értem,hogy(az újszülött sírása sikító)és nem úgy,hogy pl:Anna sírása ilyen,meg olyan..Ha nem konkrét személyről írok,akkor kell az elejére a születési adatok?Tudom,kicsit bonyolultan fogalmaztam,de remélem érthető és minnél előbb segít valaki.:)


2011. nov. 5. 16:23
 1/1 A kérdező kommentje:

Légyszi valaki írjon !!!

Megírtam,de úgy hogy felírtam,hogy 1.hónap és alá,hogy mit csinál,de van egy olyan megérzésem,hogy nem jól csináltam. Szerintem ki kellett volna választani,egy 1 éves bölcsödés gyereket és folyamatosan írni arról a korról és nem mindegyik hónapról.

2011. nov. 6. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!