Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Korai fejlesztés? Milyen egy...

Korai fejlesztés? Milyen egy ilyen foglalkozás? Anyukák ti hogyan dolgoztátok föl, hogy ilyenre kell vinni a gyermeketeket?

Figyelt kérdés
2,5 éves gyermekemet kell vinnem, mert lemaradása van az átlagtól, és nem beszél még szinte semmit. Én lelkileg nagyon rosszul viselem, magamat hibáztatom, pedig én sokat foglalkozom vele.
2011. nov. 7. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne így fogd fel. Arra gondolj, milyen jó, hogy Magyarországon van ilyen fejlesztés és elérhető a gyerekek számára a szakszerű segítség. Magadat akkor okolhatnád, ha nem vinnéd el a fejlesztőre. El kell fogadni, hogy pillanatnyilag van egy ilyen problémátok, ettől a gyereked meg te sem vagy kevesebb másoknál. MAjd látni fogod, hogyan ügyesedik és sok örömed lesz benne!! Csak vagányan! ;o)
2011. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Igen, tudom hogy ezzel teszek neki jót.
2011. nov. 7. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem is az a jó, hogy foglalkozol vele!

egyébként miben van lemaradva?

2011. nov. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is viszem majd a akorai fejlesztő központba. Nálunk is a beszéd a fő probléma. Ti ott voltatok? Ha nem, ki állapította meg, hogy fejlesztésre kell járnotok?

Én is nagyon aggódom és bizonytalan vagyok, hogy fog viselkedni a vizsgálaton. Ha rossz formáját hozza, nem is tudom mi lesz. Abban reménykesem, hogy nincs nagy baj, amit fejlesztéssel szépen rendbe lehet hozni.

2011. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el semmmiképp és gondolj arra, hogy minél hamarabb elkezdi egy szakember fejleszteni a gyermekedet, annál hatékonyabb és gyorsabb a fejlődés! Iszonyú nagy jelentősége van a korai fejlesztésnek, szembetűnő lesz a változás, hidd el.
2011. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. A héten találkozom a hölggyel, aki megnézi a fiamat. És majd ő eldönti, milyen fejlesztés szükséges neki.
2011. nov. 9. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!