Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan társasjáték,...

Létezik olyan társasjáték, amivel egy 2.5 éves is tud játszani?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nagyon sok társasjáték van a piacon,és érdekelne,hogy van e olyan,amivel egy ekkora gyerek is tud játszani.Jön a tél,és szeretném ha tudnánk valamivel együtt játszani (persze millió dologgal lehet,tudom).
2011. nov. 7. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Van egy márka Baby Genius. Ez több dolgot forgalmaz. Amit mi vettünk, az párba rakó, és van hozzá egy répa, ami zenél. Tudom, hogy ez nem kimondottan társas, de volt mindenféle. Érdemes megnézni:-)
2011. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vehetsz neki pár darabos kirakókat, dominót, memóriajátékot.

Nálunk most Timmy őrület van, ezt fogom megvenni:

[link]


Egyszer voltunk vendégségben, ott ilyen majmos társas volt, azt hiszem, ez:

[link]


Egy ilyen fa, arról lógnak le a majmok, nyilván szabályszerűen még nem tudnak vele játszani 3 év alatt, de a kislányom élvezte, hogy pakolászta a kismajmokat.

2011. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kirakója van rengeteg,mert nagyon szereti. Kap karácsonyra vonatszettet,jó sok sínnel.Ezzel is lehet együtt játszani,de jó lenne valami "rendes" társas is.Megnézem,amit írtatok.
2011. nov. 7. 14:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon aranyos társas,a neve:Csigafutam.Én ezt veszem karácsonyra.Szintén 2,5 éves gyerekem van.

Ez az: [link]

2011. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Én írtam a majmosat meg a timmyset, közben néztem még.

Csomó társas van 3 éves kortól :)

Én is keresek majd még valamit a lányomnak :)

2011. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm kislányának (3 éves) Bogyó és Babóca Úton az oviba társasjátéka van. Az enyém is tud vele játszani, aki 2,5 éves.
2011. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2011. nov. 8. 13:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Csigafutam (ravensburger), málhás csacsi, Pigolino(piatnik), Bukfencező majmok(mattel), Bevásárlóst játszom (ravensburger), Piggy pop stb.
2011. nov. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!