Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik az a "nem kiszáradós"...

Melyik az a "nem kiszáradós" gyurma, amit a Minimaxon hirdetnek? Ezt kérték tőlem, de nincs Minimaxom, így nem tudom, ott mit is hirdetnek.

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a play doh-ra gondoltak. :)
2011. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Keresztlányom anyja kérte, hogy egyek ilyet, de azt nem tudta elmondani, mi a neve. Te láttál ilyen hirdetést? Köszi szépen!
2011. nov. 9. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi van a minimaxon, de nekünk play-doh gyurma van itthon. Tudom ajánlani, 12 évig is eláll, ha megfelelően van tartva. Ha kicsit beszáradna, akkor minimális nedvesség és kézmeleg hatására újra gyúrható.
2011. nov. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekünk van is. Szerintem nagyon jó, csak egy kicsit drága. Meg nagyon sokféle van belőle, szóval kérdezz rá, hogy melyiket kéri.
2011. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem a play doh az, hanem a moon douh. A play doh, az kiszárad, ha nem teszed rá a tetejét.
2011. nov. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk is Play-doh van, és természetesen játék után rátesszük a tetejét, visszazárjuk a dobozba, és sokáig használható, jó gyurma.
2011. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, vettem (horror áron) Moon Dough gyurmát, elég fura állaga van, mintha nem is gyurma lenne, éppen ezért tényleg nem szárad ki.... :)
2011. nov. 21. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!