Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudtátok, hogy a kislányoknak...

Tudtátok, hogy a kislányoknak fordítva kellene ülni a wc-n, mert így is meg lehet előzni a húgyhólyag-gyulladást, ha nem ér össze a combjuk?

Figyelt kérdés

[link]

Ebben a cikkben írják.


2011. nov. 9. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt hülyeségnek tartom. Már bocs. Én sem ültem fordítva a wc-n mégsem lett húgyhólyag-gyulladásom. Írja is, hogy leggyakoribb oka egy baktérium. Hát ha figyel arra az ember, hogy rendesen megtörölje a gyerek magának wc-zés után, akkor is csökkenti a fertőzések veszélyét szerintem. Ráadásul a legnagyobb odafigyelés mellett is előfordul, hogy a gyerek összeszed valami fertőzést, főleg ha már közösségbe jár.
2011. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kövér kislányokról van szó a cikkben. És feltételes módról. És ha már itt tartunk...az E coli bacilus hemzseg a pelenkában, bugyiban, mindenhol, hacsak nem hipós kendővel törlöd a feneked. Fürödni ugyebár nincs minden székelés után lehetőség. Ha valaki érzékeny rá, szerintem tökmindegy hogy ül a vécére.
2011. nov. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én csak kíváncsi voltam ki mit szól a cikkhez. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. nov. 9. 09:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Most láttam én is, hogy duci kislányokkal kapcsolatban írják ezt, de nekem is fenntartásaim vannak a dologgal kapcsolatban.
2011. nov. 9. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szemből felűltetve is szét tudja nyitni a lábát, csak hátrébb kell űltetni a WC-n.

Én amikor hólyaghurutot kaptam, azt mindig a hidegnek köszönhettem, és nem a WC-nek.

2011. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!