Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vett már valaki Humanicban...

Vett már valaki Humanicban gyerekcipőt?

Figyelt kérdés
IceMan márkáról nincs tapasztalatotok véletlenül?
2011. nov. 12. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs, de pont holnap mennék a Humanicba én is. Lehet kapni ott 19-es kiscipőket is? Magaszszárú, bundást szeretnék, de csizmát. Ez a márka, amit írtál, mennyibe kerül? Bocs, hogy csak kérdeztem, segíteni sajnos nem tudok, talán majd holnap este.
2011. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régebben igen, mostanában nem.

Drága és nem olyan nagy a választék, inkább a Deichmann-ba megyek.

2011. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves első, ne haragudj, de azóta nem voltam gépnél, hogy válaszoljak neked. Egyébként én ezt az IceMan márkájú bundás magasszárút vettem 7000-ért, ez az olcsóbb kategória, de jónak tűnik. Úgy láttam, minden méretből van választék.

2011. nov. 14. 07:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, köszönöm szépen a válaszod! A Deichman tényleg olcsóbb, csak kifogytak a 19-20-as méretek, így a Renoban vettem egy nagyon klassz bundás magasszárút, szintén 7000 Ft-ért.
2011. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!