Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azt hallottam valakitől hogy...

Azt hallottam valakitől hogy a gyereke elesett és a két első fogai visszaütődtek az innyébe, vagyis eltüntek, tényleg van ilyen? Kinő újra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Jajj, dehogy. Ilyen ökörséget. Ha nagyon erősen megüti, akkor beletörik a fog.
2011. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...én épp a minap láttam a játszón,hogy egy kislány(másfél év körüli) elesett,de pont úgy,hogy szinte beleharapott a fa mászókába,az anyukája meg mutatta mindenkinek,hogy visszacsúszott az egyik első foga.
2011. nov. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

IGEN!!!!!!!!! Hagy cáfoljak egy kicsit :):)


Kisfiam kb 1 éves volt amikor elesett. Ömlött a szájából a vér. Azt hittem kitört az első két foga. Rettenetesen fájt neki. Azonnal mentünk az ambulanciára megnézni lett-e valami baja, mert rettentő nagyot esett.

Megröntgenezték, aztán gyerekfogorvoshoz kellett vinni. Ő mondta, hogy visszacsúszott a két fog az ínyébe!!!!

IGEN, VISSZANŐTTEK!!!

Azt mondta a fogorvos, hogy kb 2 éves korára majd ki fog esni, meg elfeketedni. Jelentem két éves múlt, és alig látszik valami a kis fogán, nagyon enyhén színeződött el. Annyi probléma lett, hogy kissé "kapafogú", az egyik fogacska kifelé nőtt.

2011. nov. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, vn sajnos, unoktesóm kislánya járt így mikor leesett a hintáról, de azt már nem tudom, visszanőtt-e, sztem ha csonfog, akkor nem nő vissza, ha tejfon, akkor meg majd nő helette másik, de orvosnak (szájsebészre tippelnék) látnia kell mdenképp
2011. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én hallottam ilyenröl, elvitték fogdokihoz, megnézte, nem tört bele, kinött pár hét alatt ujra, olyan akinek kitört, vol hogy hallottam hogy vakami spec ragasztoval visszaragazstották az inybe és ugy nött tövább. van ilyen
2011. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szintén csatlakozom az igenek táborához. Az én fiam is alig múlt 1 éves, mikor fejre állt a nyuszis motorjával. Rohantunk az ambulanciára. Az ínye kicsit szétrepedt (onnan ömlött rengeteg vér), és 2 foga visszanyomódott. Pár napig semmit sem tudott enni. Aztán szépen kinőtt neki újra. Nekünk is azt mondták, hogy elszíneződhet, de 2 éves múlt, 17 foga van (most jönnek az utolsó rágók), és mind hófehér.
2011. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam idén februárban (20 hónaposan) esett neki a kandalló párkányának,a jobb felső 1-ese szinte teljesen visszacsúszott az inyébe;de ma,9 hónap elteltével ezt senki meg nem mondaná.Gyönyörűen visszaigazodott,újra kinőtt a fogacskája! :)

Pár napig úgy nézett ki,mint Kelemen Annácska és semmit sem tudott enni :D

Úgyhogy igen,tényleg vannak ilyen "szerencsés balesetek"!

2011. nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!