Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok valami jó immunerő...

Ajánlanátok valami jó immunerősítő komplex vitamint, ami nem szintetikus?

Figyelt kérdés
Másfél évesemnek keresgélek,mert hörghurutos és mindent olyan hamar elkap.Viszont az apja nagyon ellene van mindenféle gyógyszertárban kapható szintetikus vitaminnak(pl:Marslakócskák szirup,Multikid stb)
2011. nov. 13. 09:43
 1/7 A kérdező kommentje:

Néztem ezt a Narosan narancsot.Szerintetek jó lehet?


[link]

2011. nov. 13. 09:52
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A hozzászólásokban, adagolási leírásban el tudod olvasni, hogy gyerekeknek milyen adagot kell adni belőlük. Szerintem a Maximmun egy csoda! A kapszuláknál leírják, hogy tudod ilyen piciknek beadni.

2011. nov. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én a Vitacolant adom a kislányomnak.Igaz gyógyszertárban vettem de a doktornőnk is ajánlotta.
2011. nov. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia! A terhességem alatt végig a narosan áfonyát ittam, mert vashiányos voltam. Tökéletesen rendbe hozta a vérképemet. Szerintem nagyon jó, én is adni fogom a fiamnak.
2011. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom a Forever Kids vitaminját szedi.
2011. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!Megnézem mindet,meg megmutatom a férjemnek is...:)
2011. nov. 13. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Nutrilite gyerekvitamin (rágható vitaminok), van köztük C-vitamin, multivitamin, kálcium-magnézium. Egyik sem szintetikus. Amúgy a Nutrilite a világ vezető vitamingyártója, már 75 éve!!!!
2011. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!