Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig jó egy sinecod szirup...

Meddig jó egy sinecod szirup ha fel van bontva, de hűtőbe van? A papírján nincs semmi ilyen feltünetve! Csak annyi, hogy ha lejár a dátum akkor nem szabad felhasználni.

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

5. HOGYAN KELL A SINECOD SZIRUPOT TÁROLNI?

Legfeljebb 30 °C-on tárolandó. A hőtől való védelem érdekében az eredeti csomagolásban tárolandó.

A gyógyszer gyermekektől elzárva tartandó!

A csomagoláson feltüntetett lejárati idő (Felhasználható:...) után ne alkalmazza a Sinecod szirupot. A lejárati idő a megadott hónap utolsó napjára vonatkozik.


Dátumnak kell rajta lenni! Minden gyógyszeren van...

2011. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt énis tudom..de az nincs rajta,hogy felbontás után meddig jó!!ezek szerint 1-2 évig is amíg nem jár le??
2011. nov. 13. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen.

Mivel tiszta cukor az egész, nem tud megbuggyanni.

De ha nyugtalan vagy, legközelebb kérdezz meg egy patikust, amikor gyógyszertárban jársz.


Azoknál a gyógyszereknél, amiknél ez számít, azt írják rá, hogy pl. "felbontás után három hétig használható".

2011. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem az orvost a Sinecod évekig jó, a mienk talán 2015-ben jár le és tavaly váltottam ki.

Csak vissza kell zárni.

2011. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!