Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovodai beszoktatás! Mit...

Ovodai beszoktatás! Mit tanácsoltok? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdte kisfiam az ovit.Nagyon szeretett járni,hétvégén is számolta mior mehet újra.október közepén beteg lett itthon maradt egy hetet mikor újra ment örült 2nap múlva újra kezdett folyni az orra de semmi vészes másnap sirdogált az oviba ami eddig nem volt,felhívott az ovónő,hogy csak igyem haza mert biztos azért sír mert nem érzi jól magát.Következett a szünet majd újra egy hét itthon mert beteg lett.Hétfőn várta az ovit de mikor átöltöztünk teljesen kifordult magából hisztériázott,hogy hazaakar jönni.Ma is szépen indultunk ott megint kezdte.Közrejátszik az is,hogy két kisöccse itthon van.Mit csináljak a szívem szakad meg mikor hazaakar jönni,de mégis meg kell a rendszerességet szoknia.
2011. nov. 15. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez így megy. Majd beleszokik. De nem kell aggódnod, az első évben többet lesz itthon, mint oviban. Amúgy ha sajnálod, azt megérzi. Inkább beszélj vele. Nálunk ez amúgy úgy volt, hogy csak addig ment a sírás, amíg ott voltam. Beszélj az óvónénivel is.
2011. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze beszéltem mikor eljöttem még 1órát sirdogált és nappal is többször sírt.Beszéltem vele csak annyit mond itthon szeretne lenni.Másik pillanatban meg holnap tórnaóra lesz az oviba megyünk a művelődési házba mondja ezt örömmel.Ezért nem értem.
2011. nov. 15. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Még ő sem tudja minek örüljön igazán. Adj neki időt, hogy megszokja és ovi után beszélgessetek a többiekről és a játékokról, és örülj, ha valami jót mond (pl: ó tényleg, hú az jó lehetett...). Vidd oviba.
2011. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!