Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5-2év közötti gyermekednek...

1,5-2év közötti gyermekednek milyen édességet/nasit adsz? Mikor, és mennyit kap?

Figyelt kérdés

2011. nov. 16. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Tejszelet, túrórudi.Mindennap kap 2 evés között.
2011. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igaz az enyém már 26 hónapos,de elötte is ezt kapta.minden reggel kap 1 tejszeletet.nem egy nasizós típus szerencsére,nagyon ritkán kell neki a csoki vagy más nasi,de a csipszet szereti,időnkként kap.ami most menő az a Hit keksz,abból is a vaníliás.ja meg a cukor.
2011. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Írhatnak 2év feletti gyerekek anyukái is! Az én lányom 20hónapos.
2011. nov. 16. 16:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia!27 hós a kisfiam ,kinder csokit vagy pingut szoktam adni ebéd után(nem mindennapos) HA szépen ette az ebédet :-) Párom adott neki már sport szeletet is :-) Te?
2011. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

21 honapos a kisfiam:

Szoktam neki sajtcsikokat, nyers repa csikokat es uborka csikokat vagni es ezeket nagyon szereti martogatni humuszba, metelohagymas tejfolbe vagy foghagymas tejfolbe. Ezenkivul szereti ragcsalni a ropit meg a sos perecet es a kukit Edessegbol tejszeletet szokott enni. Nagyon szereti a fagyit es a milkshake-t.

Milkshake-t minden masodik nap kap uzsonara mert ebbe sok gyumolcsot teszek meg tejet. A maradek napokon vagy tejszelet vagy sima fagyit kap de ezt sem szigoruan minden nap. A mikeshake az eleg uzsira mert nagyon laktato igy nem kap mast a tejszeletet vagy fagyit valamikor delutan eszi de van olyan is, hogy ebed utan. Ropit, sosperecet akkor szokott kapni amikor vasarolni megyunk. Felvagom neki egy kis dobozba es ezeket ragcsalja amig vasarolunk (heti egy max ketszer). Igy nugton van es nem akarja megtamadni a kosraba valo dolgokat. :) Sajtcsikok, repacsikok es uborka csikok martogatni nagyon szereti igy ezt naponta szokta enni. A kukit meg amikor eszunkbe jut (ezt en is elragcsalom vele mert szeretem amig megnezunk egy meset :) )

2011. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tejszelet,túrórudi,kuki,csipsz,nyers zöldség gyümölcs,műzli,ropi. Nyáron imádta a fagyit. Két étkezés között kapja,de van hogy tízóraira,vagy uzsira.
2011. nov. 16. 16:55
 7/10 A kérdező kommentje:
Joghurt,krémtúró,keksz,ezeket is eszik.
2011. nov. 16. 17:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, néha az uzsi krémtúró összekeverve banánnal. Néha én is eszem ilyet, mert marha finom együtt.
2011. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én 2 évesem nem ismeri a csokit, csak túró rudit evett eddig édességet. Nassolni kukit szoktam adni, kekszet, de ezeket nagyon ritkán eszi (akkor sem 2 étkezés között, hanem kaja után) jobban szereti a sajtot.

Ja! Hetente 2* eszik kiflit vagy péksütit vásárláskor, de általában az a tízórai vagy az uzsonna akkor.

2011. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az en lanyom minden nap eszik csokit, ahogy en is. Miert van ezzel baj?

Baratnome nem ismeri a csokit, sosem kapott meg (3 eves). Ezert folyamatosan beszologat nekem.

Viszont egy delben atmentunk, es mi volt az ebed? Sultkrumpli rengeteg majonezzel......

Az en lanyom legalabb egeszseges kajakat eszik, majd utana kap egy kis csokit.

2011. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!